WSE w Krakowie stawia na edukację marketingową

Bazując na badaniach dotyczących zapotrzebowania na rynku pracy, Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie przygotowała na rok akademicki 2011/2012 siedem kierunków z zakresu reklamy i marketingu na poziomie licencjackim, magisterskim oraz podyplomowym.

Umiejętności marketingowe można rozwijać  na studiach I stopnia z Zarządzania – specjalność Reklama i komunikacja społeczna, na studiach II stopnia ze Stosunków międzynarodowych – specjalność Public Relations międzynarodowy oraz na kierunkach podyplomowych: Dziennikarstwo, Grafika reklamowa i prasowa, Marketing w sieci, Public Relations oraz Zarządzanie projektem marketingowym.

Studia w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie charakteryzuje innowacyjny program kształcenia, praktyczny wymiar zajęć przyciągający ludzi z całej Polski, zajęcia z doświadczonymi wykładowcami-praktykami, kameralna atmosferę i indywidualne podejście do każdego studenta.  Rekrutacja trwa do 30.09. Więcej szczegółów na  www.wse.krakow.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu