Nowe serwisy SMS MT z MobileFormats

MobileFormats Sp. z o.o. uruchomiło nowe serwisy SMS MT dla abonentów wszystkich sieci mobilnych. Zawartość merytoryczna przesyłanych SMS ma pomóc i zachęcić zainteresowanych abonentów m.in. do zmiany swojego sposobu odżywiania się czy rzucenia palenia.

MobileFormats wdrożyło serwisy oparte na mechanice subskrypcyjnej. Częstotliwość opłat za korzystanie z nich jest określona w Regulaminie dostępnym u każdego operatora. W dowolnym momencie abonent może zrezygnować z subskrypcji bez ponoszenia za to dodatkowych kosztów.

„Chcemy zmienić nastawienie użytkowników do serwisów subskrypcyjnych. Nasze propozycje niosą ze sobą dużą wartość merytoryczną, są ciekawe i niedrogie. Cieszą się coraz większym zainteresowaniem abonentów sieci mobilnych. Nasze projekty wspierane są przez TVN, Wydawnictwo Edipresse oraz wszystkich operatorów telefonii mobilnej. Świadczy to o coraz większym zaufaniu do nas, jako partnera tego typu akcji. Wdrażane przez nas serwisy SMS MT to kolejny etap rozwoju firmy. Stawiamy na wysoką jakość i klarowną komunikację’ – mówi Michał Gotard, Dyrektor ds. rozwoju biznesu w MobileFormats.

W portfolio nowych serwisów opracowanych i wdrożonych przez MobileFormats znalazły się:

  • DIETY –przesyłane SMSy zawierają porady dotyczące  zasad zdrowego stylu życia i odżywiania
  • AFORYZMY – serwis cieszący się dużym zainteresowaniem, abonenci otrzymują znaną z literatury  sentencję lub cytat dotyczący miłości, uczuć, przyjaźni
  • PLOTKA – informacje z życia gwiazd i celelebrytów w postaci atrakcyjnego graficznie MMSa. Serwis wspierany jest od strony merytorycznej przez Wydawnictwo Edipresse
  • NIE PAL – w przesyłanych komunikatach abonenci otrzymują porady dotyczące rzucenia nałogu

Koszty dziennego uczestnictwa subskrypcji wszystkich wymienionych serwisów to 0,62 z VAT za każdy otrzymany SMS. Rejestracja w serwisach to koszt wysłania zwykłego SMSa, zgodnego z taryfami poszczególnych operatorów.

  • MARZENIA – abonenci otrzymują ciekawe informacje dotyczące marzeń i pragnień znanych Polaków. Serwis wzbogacony jest o zdjęcia, porady i cytaty.

Koszt uczestnictwa dziennego w serwisie to 1,23 PLN z VAT. Rejestracja to koszt zwykłego SMS, zgodnego z taryfami operatorów (w sieci Plus – bezpłatnie).

Już od kilkunastu miesięcy MobileFormats oferuje także szeroką paletę subskrypcji astrologicznych. Są to serwisy smsowe i newslettery mmsowe poświęcone prognozom astrologicznym.„W ofercie mamy także bardzo popularny horoskop codzienny dla wszystkich znaków zodiaków” – dodaje Michał Gotard.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu