Multipacki od Black Pointa

Zestaw czterech kolorów zamkniętych w jednej ekonomicznej paczce. Oto nowość Black Pointa dla drukarek atramentowych firmy Epson. Nowe multipacki są nawet o 40% bardziej opłacalne w porównaniu z materiałami producenta sprzętu!

Black Point po raz pierwszy wprowadza do swojej oferty multipacki. Na początek na rynku debiutują trzy zestawy do popularnych drukarek Epsona – BPET0715, BPET1285 i BPET1295. Multipacki gwarantują znaczne oszczędności w porównaniu z zestawami producenta sprzętu. Pozwalają drukować od 20% do 40% taniej. To też dużo tańsze rozwiązanie niż kupno wszystkich czterech kolorów osobno.

– Zwiększona – i to nawet trzykrotnie – pojemność w połączeniu z atrakcyjną ceną zestawu oznacza rzeczywiste korzyści – opowiada Marta Maciejewska, menadżer produktu w Black Point S.A. – Użytkownik nie musi się już zastanawiać, na który kolor przeznaczyć pieniądze. Kupując multipack Black Pointa ma pod ręką cały zestaw i nie przepłaca – dodaje.

Multipacki BPET0715, BPET1285, BPET1295 zapewniają wydruki najlepszej jakości. Podobnie jak wszystkie tusze i tonery producenta zostały poddane ocenie laboratoryjnej. Black Point oferuje użytkownikom najszerszy pakiet gwarancyjny na rynku, obejmujący produkt i sprzęt, w którym jest użytkowany.

Producent zapowiada, że wkrótce na multipacki mogą liczyć użytkownicy popularnych drukarek innych firm, w tym Canon, Brother i Lexmark.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu