Galeria Echo z nowym serwisem od Eura7

Galeria Echo w Kielcach, zrealizowana przez spółkę Echo Investment, ma nowy serwis internetowy. Za jego powstanie odpowiada agencja interaktywna Eura7.

Pod adresem http://www.galeriaecho.pl znajdują się informacje przydatne zarówno klientom Galerii Echo, jak i najemcom powierzchni handlowych, zainteresowanych działalnością w stolicy województwa świętokrzyskiego. W serwisie na bieżąco publikowane są wiadomości dotyczące oferty, promocji czy ciekawych wydarzeń odbywających się w tym obiekcie. Dla najemców przygotowano odrębną zakładkę „Strefa najemców”.

Serwis Galerii Echo odsyła także do specjalnie wydzielonej strony http://www.dekorada.galeriaecho.pl/. Strona ta dedykowana jest Dekoradzie – największemu w regionie centrum dekoracji i wyposażenia wnętrz, zlokalizowanemu w Galerii Echo.

Galeria Echo w Kielcach to największe centrum handlowe w Polsce pod względem liczby sklepów. Klienci mają do dyspozycji 300 sklepów i punktów usługowych. Obiekt dysponuje całkowitą powierzchnią  159 tys. mkw., natomiast powierzchnia pod wynajem to 70 tys. mkw. Wizytówką centrum jest nowoczesny parking na 2300 miejsc wyposażony w system dostępności miejsc i program do odnajdywania miejsca, w którym zaparkowaliśmy samochód.

Serwisy Galerii Echo i Dekorady wykonał zespół agencji Eura7 w składzie: Piotr Śmietana, Joanna Kaczorowska i Adam Błażejewicz. Są to kolejne realizacje agencji Eura7 dla  spółki Echo Investment.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu