Darmowa wyprawka lub semestr studiów z pakietem Office 2010

Firma Microsoft przygotowała specjalną ofertę dla uczniów i studentów na zakup pakietu Microsoft Office 2010. Uczniowie, którzy kupią pakiet mają szansę otrzymać rekompensatę ich szkolnej wyprawki, a studenci zwrot kosztów semestru na wybranej uczelni oraz 3 dodatkowe aplikacje za darmo.

Nowe technologie zmieniają edukację, a inwestowanie w nie jest dziś podstawowym kierunkiem nauczania.

– Zdajemy sobie sprawę, że im większy dostęp do metod nauczania opartych na nowoczesnych technologiach mają uczniowie, tym większe wykazują zaangażowanie i lepsze są ich wyniki w nauce. Dlatego przygotowaliśmy specjalną promocję, na produkt, który jest stworzony właśnie z myślą o uczniach i studentach – pakiet Microsoft Office 2010 dla Użytkowników Domowych i Uczniów. Mamy nadzieję, że dzięki niej większa liczba młodych ludzi będzie miała szansę na doskonalenie swoich umiejętności, wykorzystując najszybciej rozwijające się i najbardziej funkcjonalne narzędzia do pracy biurowej – mówi Patryk Góralowski z polskiego oddziału Microsoft.

Konkurs rozpocznie się 15 września. Aby wziąć w nim udział należy zakupić pakiet Office 2010 dla Użytkowników Domowych i Uczniów w terminie 15 września – 15 października, zachować paragon lub fakturę, zarejestrować się na stronie internetowej: http://www.microsoft.com/poland/office/oferta i odpowiedzieć na pytanie: W jaki sposób pakiet Office 2010 pomoże Tobie lub Twojemu dziecku w nauce?

Na 50 uczniów szkół czekają nagrody pieniężne równe wartości ich wyprawek szkolnych, a na 25 studentów równowartość semestru na uczelni wybranej z listy renomowanych szkół wyższych.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu