Nowe twarze Eska TV

We wrześniu na antenie Eska TV pojawili się nowi prezenterzy, wyłonieni w castingu „Twarz Eski”.

W nowych propozycjach antenowych w jesiennej ramówce Eska TV, z widzami spotkało się dwoje nowych prezenterów. Są to osoby wybrane w drodze kilkuetapowego castingu „Twarz Eski”, które pomyślnie przeszły próby przed kamerą podczas tegorocznych wakacji.

Olę, czyli Aleksandrę Kot, widzowie Eski TV mieli okazję zobaczyć już w wakacyjnym programie Eski TV „Summer City”. Od września, wspólnie z KaśKą (Katarzyną Morawską), prowadzi codzienny program „Hot Plota”, w którym prezentuje newsy ze świata show businessu. Zanim wzięła udział w castingu „Twarz Eski”, Ola miała już za sobą staż w jednej z telewizyjnych stacji muzycznych – i „zaraziła się” pracą w mediach. W 2009 roku Ola zdobyła tytuł Miss Beskidów i brała udział w wyborach Miss Polski. Studiuje informatykę.

Kris, czyli Krystian Koyder, codziennie o 16 prowadzi program „Top 5”, w którym prezentuje najlepsze klipy z notowania „Gorącej 20”. W programie „Miejska Lista” (premiera we wtorki o 18) odwiedza polskie miasta i sprawdza muzyczne gusty ich mieszkańcy. Kolejny program Krisa to „Co się słucha” (premiera w każdą sobotę o 12) – rozmowy z napotkanymi osobami o tym, jakiej muzyki aktualnie słuchają. Kris ma za sobą praktyki w krakowskiej Radiostacji i prowadzenie audycji w lokalnym radiu w Bielsku-Białej. Poza pracą na antenie, jak sam mówi: „bawi się dźwiękami”, m.in. produkując jingle.

„Realizując casting „Twarz Eski” szukaliśmy niekoniecznie bardzo doświadczonych, ale na pewno zdolnych i pełnych pasji ludzi – i takich znaleźliśmy. Chcę jednocześnie podkreślić, że to nie koniec poszukiwania nowych twarzy do naszej stacji. W niedalekiej przyszłości planujemy powtórzyć nabór, dając szansę kolejnym osobom na karierę w Eska TV. Już za kilka miesięcy Eska TV będzie dostępna w każdym domu, dzięki otrzymaniu ogólnopolskiej koncesji na Mux-1. W związku z tym pracujemy nad nowymi programami i wciąż poszukujemy młodych, utalentowanych osób, z energią i pasją.” – komentuje Igor Nurczyński, Dyrektor Programowy Eska TV.