Nowa kolekcja płyt w Komandor 20% taniej

Komandor, lider na rynku szaf z drzwiami przesuwnymi, wprowadził do swojej oferty 14 nowych dekorów płyty meblowej. W związku z tym w dniach od 15 do 19 września Komandor wprowadza specjalny 20% rabat na szafy i zabudowy w nowej kolorystyce.

1 Komandor, KronopolFunkcjonalność, elegancja i niezwykłe bogactwo kolorów – tak można najkrócej podsumować efekt współpracy firmy Komandor i Kronopol – producenta płyt meblowych. W wyniku tej współpracy firma Komandor na jesień wprowadza do swojej oferty nowe płyty meblowe do wypełnień w szafach, garderobach i zabudowach.

Z tej okazji firma Komandor przygotowała specjalną ofertę cenową na nową kolekcję płyt. Tylko przez pięć dni, od 15 do 19.09.2011 każdy kto skontaktuję się z autoryzowanym punktem sprzedaży Komandor lub wypełni formularz kontaktowy na stronie ww.komandor.pl, aby umówić się na bezpłatny pomiar otrzyma przy zakupie 20% rabatu na szafy z płytami z Nowej Kolekcji.

 

Fot. Komandor
Fot. Komandor

 

W nowej kolekcji znalazły się między innymi płyty z innowacyjnymi strukturami powierzchni synchronicznej odzwierciedlającej w najdrobniejszych szczegółach naturalne piękno drewna, dekory przypominające swym rysunkiem dęby i trawę morską.

Bogata oferta kolorystyczna płyt meblowych w nowej kolekcji, zróżnicowana struktura powierzchni dają możliwość tworzenia oryginalnego wnętrza i nadawania mu indywidualnych cech oraz zaspokoi zróżnicowane gusta i potrzeby. Będzie również doskonałym uzupełnieniem do dotychczasowej oferty składającej się z kilkudziesięciu różnych kolorów płyty meblowej, szkła lacobel, rattanu, bambusa oraz wielu innych materiałów możliwych do wykorzystania do produkcji szaf i mebli.

Firma Komandor S.A. powstała w 1992 roku. Dziś obecna jest w 53 krajach na świecie i od 15 lat jest liderem w produkcji systemów zabudowy wnętrz. W swojej ofercie posiada szeroką gamę nowatorskich rozwiązań konstrukcyjnych umożliwiających aranżację przestrzeni mieszkalnej według własnych potrzeb. Produkty marki Komandor to wysoka jakość i styl – udokumentowana wymaganymi przez standardy europejskie atestami i certyfikatami.

www.komandor.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu