Eska zaprasza fanów do świętowania pół miliona na Facebooku

Radio Eska, posiadające największy profil mediowy na polskim Facebooku, przygotowuje się do świętowania przekroczenia progu pół miliona fanów. Z tej okazji wydana zostanie płyta Eska Lubię To. Na jej okładkę trafi 500 awatarów fanów Eski. Na profilu stacji uruchomiona została specjalna aplikacja, dzięki której wyłonieni zostaną zwycięzcy, których podobizny pojawią się na okładce.

W zabawie mogą wziąć udział obecni oraz nowi fani profilu Radia Eska na Facebooku. Każdy z nich może zgłosić swoją kandydaturę na okładkę i zaprosić znajomych do głosowania na siebie. Wyniki głosowania można śledzić za pośrednictwem specjalnej zakładki na stronie Eska.pl. Na okładkę płyty trafi 500 awatarów, które uzyskają największą liczbę głosów.  100 z nich pojawi się na głównym grzbiecie, pozostałe 400 na rozkładówce.

„W ten sposób chcieliśmy podziękować naszym fanom, dzięki którym profil Radia Eska stał się ewenementem na polskim Facebooku. Płyta, która się ukaże będzie wyjątkowa, tylko fani Eski będą mieli szansę zobaczyć swoje zdjęcie na okładce składanki z największymi hitami na czasie.” – podkreśla Andrzej Jaszczyszyn, senior project manager TIME S.A., zarządzający działaniami na fanpage’u Eski na Facebooku.

Obecnie profil Radia Eska gromadzi 469 tysięcy fanów. Jest najpopularniejszym profilem mediowym na polskim Facebooku.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu