Wygraj iPada z unikalną aplikacją Johnnie Walker

Ruszył konkurs marki Johnnie Walker, od 01 września do 31 października, codziennie będzie można wygrać iPada oraz wyjątkowe spotkanie z Ambasadorem Marki w ramach jesiennej kampanii promocyjnej „Odkryj świat whisky Johnnie Walker”. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy opisać najlepszą domówkę z Johnnie Walker na http://www.facebook.com/HouseOfWalkers.

Podobnie jak w ubiegłych latach, w ramach tegorocznej aktywacji, firma Diageo Polska zaplanowała konkurs konsumencki. Aby wziąć w nim udział, wystarczy kupić Johnnie Walker Red Label, wejść na stronę http://www.facebook.com/HouseOfWalkers.pl i w specjalnie stworzonej aplikacji konkursowej opisać swoje wyobrażenie na najlepszą domówkę z Johnnie Walker. Każdego dnia najbardziej kreatywne opisy zostaną nagrodzone iPadem z unikalną aplikacją, odkrywającą tajemnice whisky Johnnie Walker. Dodatkową, atrakcyjną nagrodą za zakup butelki Johnnie Walker Red Label, w wybranych sieciach handlowych, będzie możliwość zorganizowania wyjątkowego spotkania z Ambasadorem Marki. Konkurs potrwa do 31 października.

Tegoroczna kampania jest już trzecią odsłoną aktywacji marki. W ubiegłym roku nagrodą była czterodniowa wycieczka do miejsca najważniejszego dla marki, czyli szkockiej krainy Highlands. Konkurs cieszył się dużym powodzeniem, a jego zwycięzca został zaproszony do ojczyzny Johnnie Walkera – Szkocji, gdzie miał okazję poznać tajniki szkockiej whisky oraz dziedzictwo Johnnie Walkera.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu