Uczelnia Łazarskiego otwiera Fashion Found – Fashion Management Program Edukacyjny must have wszystkich fashionistów

Fashion Found – Fashion Management at Łazarski University to wyjątkowy program pozwalający studentom Uczelni Łazarskiego zdobyć doświadczenie i praktyczne umiejętności w branży modowej. Uczestnicy, wspólnie ze specjalistami z branży oraz profesorami Uczelni organizują pokazy mody, sesje zdjęciowe, prezentacje oraz różne eventy związane z tematyką programu.

Fashion Found to niepowtarzalny kolektyw zrzeszający zarówno ekspertów z wieloletnim doświadczeniem, jak i miłośników mody zaczynających swoją karierę w tej branży. Współpracujemy ściśle z fotografami, stylistami, projektantami, dziennikarzami, grafikami i managerami. Ten swoisty mix pasji, kreatywności, wiedzy oraz doświadczenia gwarantuje twórcze i nowatorskie podejście do każdego zleconego projektu. Chętnie wspieramy utalentowanych twórców, początkujące firmy, interesujące projekty, bo wiemy jak cienka linia potrafi dzielić sukces od porażki.

Fashion Found dla członków, studentów Uczelni Łazarskiego i wszystkich zainteresowanych organizuje regularne warsztaty Introduction to Fashion. Seria wykładów prowadzonych przez ściśle wyselekcjonowanych ekspertów ma na celu przybliżyć różne aspekty pracy w branży modowej.

Idea programu już od dłuższego czasu kiełkowała w mojej głowie, lecz dopiero współpraca z Uczelnią Łazarskiego zapewniła mi odpowiednie zaplecze i umożliwiła realizację projektu na wysokim poziomie – mówi Lucyna Seremak, założycielka Fashion Found – Chcę by wiedza i doświadczenie zdobyte w Fashion Found sprawiły, że każdy manager będzie znał specyfikę pracy w świecie mody, a miłośnik – fashionista zdobędzie niezbędne narzędzia, by swoją pasję zamienić w dochodowy biznes – podkreśla Lucyna Seremak.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu