Shoper ulepsza swoją ofertę

Shoper, jedna z najpopularniejszych w Polsce platform e-commerce do prowadzenia sklepów internetowych poszerzył swoją ofertę o nowe możliwości. Nowa wersja oprogramowania umożliwia prowadzenie sklepu internetowego także w wersji mobilnej, pełną integrację z serwisem Allegro oraz udostępnia opcję zaawansowanego wyszukiwania produktów.

Wersja mobilna sklepu

Warto udostępnić ofertę swojego sklepu internetowego także klientom korzystającym z Internetu na telefonach komórkowych i innych urządzeniach mobilnych. Liczba takich osób ciągle rośnie, obecnie w Polsce z Internetu mobilnego korzysta blisko 4 miliony osób. Forma robienia zakupów za pomocą telefonu komórkowego jest z pewnością bardzo atrakcyjna dla najbardziej zapracowanych klientów. Wersja mobilna sklepu umożliwia przeglądanie jego oferty w dowolnym miejscu i czasie. Stojąc w korku lub podczas podróż pociągiem można cieszyć się zakupami – wystarczy tylko kilka kliknięć w swoim telefonie komórkowym. Shoper mobilny działa na urządzeniach z ekranem dotykowym np.: iPhone 3, iPhone 3G, iPhone 4, iPod Touch, Motorola Droid X, Motorola Droid 2, Samsung Galaxy S, HTC Incredible, HTC Desire, HTC Evo. Z mobilnej wersji sklepu można także skorzystać na urządzeniach z systemem operacyjnym Android 2.0+ lub z systemem Windows Mobile i przeglądarką Opera orz palmptopach HP Palm Pre 3. Wersja mobilna sklepu oferowana przez Shoper jest dostępna bezpłatnie we wszystkich wariantach SaaS.

Zaawansowany flirt wyszukiwania

Do najnowszej wersji Shoper została także dodana opcja zaawansowanego filtru produktów. Rozwiązanie to pozwala na proste i szybkie wyszukiwanie produktu, który interesuje klienta. Wybranego asortymentu można szukać według przedziału cenowego, danego rozmiaru lub tylko wybranego producenta. Opcja zaawansowanego wyszukiwania produktów jest także dostępna w wersji mobilnej sklepu.

Integracja z Allegro

Nowe odsłona Shoper to także pełna integracja z aukcjami prowadzonymi w serwisie Allegro. Integracja z Allegro jest dwustronna. Klient może wystawić kolejne produkty na Allegro oraz importować gotowe już aukcje do swojego sklepu jako produkt lub kategorię. Dzięki temu rozwiązaniu klient będzie mógł przenieść obsługę prowadzonych na Allegro aukcji do panelu administracyjnego sklepu, co z pewnością skróci czas realizacji zamówień. Integracja z Allegro umożliwia także bieżące sprawdzanie stanu magazynowego sklepu, ponieważ przy każdej sprzedaży na Allegro tworzone jest nowe zamówienie.

Wprowadzone zmiany w najnowszej wersji Shoper ułatwią prowadzenie sklepu internetowego, a dzięki integracji z Allegro oraz wersji mobilnej sklepu można dotrzeć ze swoją ofertą do jeszcze szerszego grona odbiorców.

Przeczytaj o nowej wersji na stronie: http://www.shoper.pl/index.php?q=zapowiedzi.html

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu