Jesień pełna Murapolu

Po wakacyjnej przerwie Murapol z zapałem zaczął promować swoje inwestycje na targach mieszkaniowych. W najbliższym czasie deweloper będzie aktywnym uczestnikiem wielu imprez z tej branży.

W weekend, 10-11 września, będzie można spotkać przedstawicieli Murapolu na dwóch najważniejszych targach mieszkaniowych w kraju – Murator Expo w Warszawie i redNet DOM MIESZKANIE WNĘTRZE w Poznaniu. Warto się tam zjawić, gdyż deweloper przygotował wiele atrakcyjnych promocji dla swoich klientów.

W najbliższy weekend, 10-11 września, w stolicy odbędzie się już 34 edycja targów mieszkaniowych Nowy Dom, Nowe Mieszkanie, organizowanych przez Spółkę Murator. Na warszawskim Torwarze swoje oferty zaprezentuje ponad 200 wystawców, w tym deweloperzy, spółdzielnie mieszkaniowe i banki. Wśród nich znajdzie się i Murapol, który na tę okoliczność przygotował wiele atrakcyjnych propozycji dla swoich klientów. Aktualnie, w stolicy deweloper realizuje inwestycję „Cztery Pory Roku”. Osiedle znajduje się na Białołęce.

Organizatorzy postanowili przeprowadzić badanie dotyczące hierarchii wartości przy wyborze własnego M. Na podstawie ankiet przeprowadzonych przez studentów Katedry Inwestycji i Nieruchomości SGH w Warszawie można uszeregować najważniejsze czynniki, jakie mają wpływ na wybór miejsca zamieszkania. Na pierwszym miejscu zdaniem respondentów jest lokalizacja. Dopiero na drugim miejscu pojawiła się cena za metr kw., a w dalszej kolejności metraż. Wciąż prawdziwy prym wśród pożądanych lokali wiodą mieszkania dwupokojowe o powierzchni od 40 m² do 60 m², w przedziale cenowym od 6000 do 8000 zł brutto za metr kwadratowy.

Biorąc pod uwagę przedstawione wyżej kryteria i oczekiwania nabywców w jednym, warszawska inwestycja Murapolu wydaje się idealnie wpasować w potrzeby konsumentów i spełniać ich wszystkie wymogi. Bez wątpienia będą oni mieli okazję się o tym przekonać osobiście, gdyż Murapol zadbał by w tych ważnych, targowych dniach klienci na własne oczy mogli zobaczyć warszawskie osiedle „Cztery Pory Roku”. Deweloper na swoim stoisku oferować będzie możliwość bezpośredniego dojazdu na teren inwestycji. Ponadto, Murapol przy współpracy z firmą Kredyt Konsulting przygotował wiele ciekawych ofert kredytowych m.in. ofertę karencji w spłacie kredytu hipotecznego. Klienci będą mieli możliwość spłaty zaciągniętego kredytu dopiero po przeprowadzeniu się i zakończeniu prac wykończeniowych, nie ponosząc kosztów najmu i rat kredytu jednocześnie. Ponadto, dla osób, które zdecydują się uruchomić kredyt przy pośrednictwie Kredyt Konsulting czeka miły bonus finansowy. Więcej informacji na stronie http://www.targimieszkaniowe.pl/

W tym samym czasie Murapol będzie również obecny na targach redNet DOM MIESZKANIE WNĘTRZE w stolicy Wielkopolski. W tym roku na imprezie pojawi się ponad 100 wystawców – banki i firmy, pośrednicy finansowi, a także firmy z branży wyposażenia wnętrz. Firma redNet Media już od wielu lat specjalizuje się w organizacji tego typu przedsięwzięć. Impreza została objęta patronatem Ministra Infrastruktury Cezarego Grabarczyka, Prezydenta Poznania Ryszarda Grobelnego, a także Polskiego Związku Firm Deweloperskich. W związku dynamicznym rozwojem Spółki Murapol na rynku wielkopolskich nieruchomości na targach będzie można zapoznać się z prestiżową poznańską inwestycją dewelopera – osiedlem „Nowe Winogrady”. Ponadto w tym roku także w trakcie imprezy będzie można wziąć udział w bezpłatnych warsztatach „7 kroków do własnego M”.

I tu Murapol przygotował dla swoich klientów atrakcyjne promocje. Podobnie jak w Warszawie, w Poznaniu również będzie można skorzystać z porad specjalistów – firmy Kredyt Konsuting i skorzystać z oferty karencji. „Konsultacje kredytowe, ocena zdolności kredytowej i tworzenie symulacji będzie odbywało się na miejscu, oczywiście całkowicie bezpłatnie. W obu przypadkach uzupełnieniem tych wszystkich promocji będzie miły upominek. Każda osoba, która zdecyduje się dobić z nami targu, zarówno w Warszawie, jak i w Poznaniu, czyli podpisze umowę i wpłaci zadatek, otrzyma mały iPada2. Warto przyjrzeć się naszemu stoisku, gdyż promocje targowe będzie można łączyć z innymi jesiennymi udogodnieniami” – powiedział Jan Czerniawski Manager ds. Marketingu i PR.

Impreza odbywać się będzie w Hali Arena. Szczegóły na: http://targirednet.pl/atrakcje-targowe,,miasto,poznan

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu