Internetowa baza festiwalowa

Idąc śladem największych na świecie imprezowych kanałów telewizyjnych w Internecie m.in. Dancetrippin.TV, polski serwis z muzyką klubową Muno.pl rozwija w sieci video-relacje z najlepszych eventów w Polsce.

Od początku istnienia, jeszcze jako Muzikanova.pl, teraz pod nazwą Muno.pl, portal uczestniczy w najważniejszych wydarzeniach muzycznych w kraju. W serwisie można już znaleźć tysiące zdjęć imprezowych z większości klubów w Polsce, a teraz portal popularyzuje video-relacje z festiwali, wywiady z gwiazdami muzyki klubowej oraz sety DJ’skie.

Muno.pl bierze przykład z najlepszych. Dancetrippin.TV to najbardziej rozpoznawany, imprezowy kanał telewizyjny w Internecie. Dociera do prawie 1,5 mln ludzi na całym świecie i ma ponad 50 tys. fanów na Facebook’u. Zawiera setki godzin nagranych występów DJ’skich z najlepszych imprez, głównie z Ibizy i klubów, takich jak Space czy Amnesia. Muno.pl nawiązało współpracę z Dancetrippin.TV i dzięki temu, w ramach audycji BE 4 w Czwórce – Radiu z Wizją, przez całe lato, można było oglądać najnowsze odcinki klubowej telewizji.

Na Muno.TV można już zobaczyć video-relację z Big Boat Party, które odbyło się 17 lipca. Statek, z udziałem znanych artystów polskiej sceny klubowej, takich jak Glasse czy Ricardo, wraz z 300 imprezowiczami, był tego dnia najbardziej roztańczonym miejscem na Wybrzeżu. Tego typu eventy odbywają się na całym świecie, teraz wiec przyszedł czas i na Polskę. Za rok takich muzycznych statków na naszych wodach będzie na pewno więcej.

Udostępniono również foto-relacje z tegorocznego Audioriver, jednego z najlepszych festiwali z muzyką elektroniczną. Można wysłuchać fragmenty setów DJ’skich gwiazd takich jak Trentemoller, Chris Liebing czy Sven Vath. Alex Kubaczewski, redaktor naczelny serwisu Muno.pl, w trakcie Audioriver przeprowadził wywiady z headlinerami festiwalu czyli z Paulem Kalkbrennerem i Trentemollerem.

Najświeższe relacje z największych wydarzeń w Polsce to Coke Live Music Festival z Krakowa oraz Tauron Nowa Muzyka z Katowic. Wszystko to do zobaczenia na Muno.pl.

Poza tym fani muzyki klubowej mogą obejrzeć wywiady z gwiazdami, takimi jak Nicolas Jaar i Green Velvet czy sety DJ’skie z Solar BeachBar. A będzie tego więcej.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu