Ekologicznie odmieniony „Personel i Zarządzanie”

Wrześniowy numer magazynu „Personel i Zarządzanie” (wydawany przez spółkę INFOR Ekspert, Grupa INFOR PL) został wydrukowany na papierze ekologicznym, zmienił szatę graficzną i zyskał nowe działy.

„W magazynie często poruszaliśmy zagadnienia związane ze społeczną odpowiedzialnością biznesu. Teraz sami chcemy być odpowiedzialni, dlatego zadecydowaliśmy, że nasze pismo będzie drukowane na papierze ekologicznym” – mówi redaktor prowadząca Ewa Walenda.

Wydawca do druku zastosował papier Munken, wysokogatunkowy papier niepowlekany z certyfikatem FSC, co oznacza, że jest przyjazny dla środowiska. Papier to nie jedyna zmiana. Wprowadzono nową szatę graficzną, zastosowano zróżnicowanie kolorystyki poszczególnych działów oraz bardziej przyjazny sposób prezentowania treści.

Odświeżony „Personel i Zarządzanie” ma więcej opinii, komentarzy i wywiadów oraz przykładów wdrożeń z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi z polskich przedsiębiorstw. Zawiera też praktyczne porady dotyczące „twardego” HR.

Wprowadzono także nowe działy:

  • Ludzie, projekty, rynek – to miejsce na wywiady przybliżające sylwetki dyrektorów personalnych, ich opinie na temat rynku pracy i wyzwań, z jakimi obecnie muszą się mierzyć działy personalne, projekty, nad którymi pracują.
  • Szkolenia i coaching – obszar tematów związanych z polityką szkoleniową firm i rozwojem pracowników.
  • Ekspert Prawny – dodatek zawierający porady z zakresu prawa pracy udzielane przez znanych ekspertów
  • W wolnym czasie – lekcje angielskiego, przegląd nowości wydawniczych i teatralno-kinowych, a także minitesty psychologiczne.

Miesięcznik „Personel i Zarządzanie” ukazuje się na rynku od 1994 roku.

Nakład:3500 egz. Magazyn dostępny jest zarówno w prenumeracie jak i sprzedaży kioskowej, a także w postaci elektronicznej.

Liczba kolumn:120

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu