Toyota Bank: Teraz dużo łatwiej o kredyt na używane auto

We wrześniu zmieniają się zasady finansowania zakupu używanych aut w Toyota Bank. W efekcie kredyty takie będą dostępne dla szerszego grona klientów. Do tej pory Toyota Bank udzielał kredytu na samochody, których wiek (wraz z okresem kredytowania) nie przekraczał 12 lat. Teraz jest to aż 15 lat. Co więcej, aby zostać posiadaczem auta nie trzeba będzie wnosić wkładu własnego – istnieje możliwość, że bank sfinansuje nawet do 100 proc. wartości pojazdu.

– Nasza oferta skierowana jest do osób, które chcą kupić używane, ale sprawdzone auto z pewnego źródła ze znaną historią serwisową. Większość tych pojazdów pochodzi bowiem z programu „Kluczyk za kluczyk”, dzięki któremu nasi klienci mogą, kupując nowe auto, oddać w rozliczeniu używane dotychczas – wyjaśnia Bogdan Grzybowski, dyrektor sprzedaży Toyota Bank.

We wrześniu sfinansowanie używanego samochodu w Toyota Bank, będzie nie tylko łatwiejsze, ale przede wszystkim tańsze. Do końca miesiąca oprocentowanie kredytu na samochody używane wyniesie jedynie 6,9 proc. w skali roku, czyli zdecydowanie mniej niż dotychczas.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu