Przejdź do treści

ROBYG dokłada darmowe metry do mieszkań

Grupa Deweloperska ROBYG po raz kolejny przygotowała dla klientów wyjątkową promocję. Tym razem kupując mieszkanie, kilka metrów powierzchni dostaną za darmo.

Niestandardowe podejście do promocji powoli staje się znakiem rozpoznawczym Grupy Deweloperskiej ROBYG. Najnowsza z nich polega na tym, że we wrześniu do mieszkań z warszawskich projektów ROBYG dodawana będzie dodatkowa powierzchnia gratis. Kupując lokal oferowany w promocji, klienci zapłacą jedynie za część metrów kwadratowych, pozostałe otrzymają w prezencie od dewelopera. Akcja obejmie większość warszawskich inwestycji ROBYG. Przykładowa oferta to:

  • 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,5 m kw. na Osiedlu Zdrowa: 468 750 zł zamiast 491 250 zł, 3 metry gratis
  • 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 78 m kw. na Osiedla Zdrowa: 547 500 zł zamiast 585 0000 zł, 5 metrów gratis
  • 4-pokojowy apartament o powierzchni 97,3 m kw. w City Apartments: 808 917zł zamiast 842 097zł, 4 metry gratis

– To naturalne, że każdy chciałby kupić mieszkanie jak najprzestronniejsze. Czasami jednak klienci muszą zrezygnować z kilku metrów powierzchni, np. aby zmieścić się w pułapie zdolności kredytowej. Dlatego proponujemy im nowe rozwiązanie. Zapłacą jak za mniejszy lokal, a dodatkowe metry kwadratowe dostaną w prezencie – mówi Agnieszka Senderowicz, dyrektor sprzedaży i marketingu w ROBYG S.A. – Zasada jest podobna, jak w przypadku promocyjnych opakowań produktów spożywczych czy drogeryjnych – płacimy za standardową ilość, mimo że jest ona zwiększona w ramach akcji specjalnej.

Promocja trwa do końca września.

ROBYG nie po raz pierwszy sięga po rozwiązania sprawdzone w nowoczesnym handlu. W lipcu i sierpniu, tak jak podczas sezonowych wyprzedaży w sklepach odzieżowych, co tydzień obniżano ceny wybranych apartamentów i mieszkań w warszawskich inwestycjach. Akcja cieszyła się olbrzymim zainteresowaniem, więc spółka zdecydowała się kontynuować politykę niekonwencjonalnych promocji.