Multimedialny pokój podczas 86. Krakowskiej Giełdy Domów i Mieszkań

Już 10 i 11 września podczas Krakowskiej Giełdy Domów i Mieszkań w multimedialnym pokoju będzie można zapoznać się z funkcjonowaniem innowacyjnego narzędzia do prezentacji inwestycji jakim jest WirtualnyDom.com.

WirtualnyDom.com umożliwia prezentowanie w trójwymiarze zarówno nieruchomości już istniejących jak i tych, które są dopiero na etapie budowy, a nawet projektu. Możliwość wirtualnego spacerowania po budynkach, oglądnięcia ich ze wszystkich stron, o różnych porach dnia, ułatwia klientom podjęcie decyzji. Mogą oni nie wstając od komputera wejść do swojego przyszłego „M”, sprawdzić widok z okna i naświetlenie w pomieszczeniach. To doskonałe narzędzie dla deweloperów, za jego pomocą można zaprezentować potencjalnym nabywcom najważniejsze informacje potrzebne do podjęcia decyzji zakupowej takie, jak: dostępność, cena, metraż, rzuty poszczególnych mieszkań. Taki sposób prezentacji nieruchomości pozwoli firmom deweloperskim uzyskać przewagę konkurencyjną poprzez zwiększenie rozpoznawalności i usprawnienie procesu sprzedaży.

Krakowska Giełda Domów i Mieszkań już od około 15 lat gromadzi osoby zainteresowane zakupem nowego mieszkania czy domu. Podczas jej trwania można porównać oferty licznych deweloperów oraz biur nieruchomości, a także zapoznać się z propozycjami firm oferujących kredyty mieszkaniowe. Tak jak podczas poprzednich edycji, tak i teraz każdy przy wejściu otrzyma bezpłatny Katalog Giełdowy, zawierający informacje o targach, gdzie znajdzie się również szczegółowy opis Wirtualnego Domu.

Więcej informacji na: http://wirtualnydom.com/

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu