Entertainment Group sponsorem Klaudii Podkalickiej

Entertainment Group, agencja typu event marketing, została sponsorem teamu rajdowego Klaudii Podkalickiej, startującej m.in. w klasie T2, czyli klasie samochodów seryjnych podczas Baja Poland 2011 – rundzie kandydackiej Pucharu Świata FIA w Rajdach Terenowych organizowanej jest na terenie Miasta Szczecin, Gminy Dobra oraz po raz pierwszy na terenie Poligonu Drawsko. Agencja zakupiła także w pełni wyposażony i przystosowany do rajdów samochód Mitsubishi Pajero, którym Klaudia Podkalicka wystartuje w tegorocznej Baja Poland.

Klaudia Podkalicka od 2002 roku nieprzerwanie startuje w wyścigach na terenie Polski i Niemiec osiągając wysokie pozycje rankingowe. Podążając śladami utytułowanego ojca (Mariusza Podkalickiego, czterokrotnego mistrza i trzykrotnego wicemistrza Polski w wyścigach samochodowych), dwukrotnie zdobyła m.in. tytuł najszybszej kobiety w pucharze Kia Picanto Cup oraz wicemistrzostwo ADAC Logan Cup.

Impreza Baja Poland rozpocznie się w piątek 9 września o godz. 17.30 Ceremonią Startu Honorowego, a zakończy o 11 września o godz. 18.00.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu