Zobacz najnowsze premiery na Cineman.pl w jakości HD

Już we wrześniu premiera filmu, który osiągnął duży sukces w polskich kinach: „Polowanie na czarownice” z Nicolasem Cagem i Ronem Perlmanem. Wes Craven w filmie „Zbaw mnie ode złego” zabiera nas do pewnego sennego miasteczka, w którym mroczna historia sprzed 16 lat zaczyna się na nowo. Łukasz Polkowski po sukcesie filmu „Rezerwat” zaprasza Was na nowy film, czyli  komedię „Wojna żeńsko – męska” z Sonią Bohosiewicz w roli głównej. A dla wielbicieli absurdalnego humoru rewelacyjna ekranizacja kultowego komiksu „Jeż Jerzy”.

Cineman.pl to pierwszy internetowy serwis VOD, który umożliwia oglądanie filmów w wysokiej jakości (HD 720p). Oferta serwisu to 650 tytułów, z czego prawie 60 można zobaczyć w jakości HD. Cineman.pl umożliwia również zakup wybranych filmów w HD w pakiecie VOD HD. Cena jednego filmu w ramach pakietu to tylko 3,99 zł.

Pozostałe filmy dostępne na portalu Cinmena w jakości HD: „Zmierzch”, „Dla niej wszystko”, „Artur i Minimki 3: Dwa światy”, „Pogrzebany”, „Safari”, „Ostatni egzorcyzm”, „Red”, „Pozwól mi wejść”, „Leon Zawodowiec” i wiele innych.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu