Przejdź do treści

WirtualnyDom.com patronem Warszawskich Wirtualnych Targów Mieszkaniowych

WirtualnyDom.com objął patronat nad targami organizowanymi przez Nowy Adres S.A. w wirtualnym świecie. W pierwszej jesiennej edycji będzie można wziąć udział już od 9 do 18 września.

Internet w dzisiejszych czasach jest miejscem, w którym większość społeczeństwa rozpoczyna poszukiwania informacji. Tam też szuka się wymarzonych nieruchomości. W odpowiedzi na takie zachowania klientów powstały etargi. Są one wirtualnym odpowiednikiem giełd stacjonarnych, z tą różnicą, że są dostępne w internecie dla wszystkich zwiedzających bez ponoszenia kosztów wejściówek, przez 24 godziny na dobę aż dziesięć dni.

Taka specyfika targów dla wystawców wyznaczyła nową jakość w obsłudze klienta oraz dodatkowe, nieznane dotąd korzyści w postaci komfortu i wygody obsługi potencjalnych nabywców. WirtualnyDom.com, który umożliwia trójwymiarową prezentację nieruchomości idealnie wpisuje się w idee etargów. Będzie to dodatkowe ubogacenie prezentacji ofert, dostępnych bez konieczności odchodzenia od komputera. Na stoisku Wirtualnego Domu internauci będą mogli pospacerować wirtualnie po wybranych inwestycjach, co niewątpliwie będzie kompilacją dobrej zabawy i możliwością dokładnego zapoznania się z wybranym „M”.

Połączenie sił Wirtualnego Domu i Warszawskich Wirtualnych Targów Mieszkaniowych może przynieść niespotykane efekty. Bezsprzecznie zaowocuje to wytworzeniem innowacyjnej, niesztampowej formy kontaktu firm z branży nieruchomości i osób zainteresowanych zakupem nowego mieszkania czy domu.

Więcej informacji na: http://targi.nowyadres.pl/ oraz http://wirtualnydom.com/