Metelli – włoski dostawca samochodowych części zamiennych z Pegasus PR

Agencja Pegasus Public Relations rozpoczęła współpracę z Metelli Group – jednym z 3 największych dystrybutorów części zamiennych do samochodów na świecie, który jest obecny na polskim rynku od 20 lat.

Produkty firmy, m.in. pompy wodne, przeguby homokinetyczne, wały napędowe, tarcze hamulcowe, hamulce i sprzęgła hydrauliczne sygnowane są trzema markami: Metelli, Graf, Cifam oraz KWP. Umowa obejmuje doradztwo w zakresie PR oraz media relations.

Firma Metelli dystrybuuje swoje produkty na całym świecie, w 85 krajach, m.in. Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii oraz Stanach Zjednoczonych. Jest producentem ponad 800 typów pomp wodnych mających zastosowanie niemal we wszystkich samochodach europejskich i azjatyckich. Wszystkie produkty Metelli, w tym pompy wodne, poddawane są rygorystycznym testom, dzięki czemu spełniają najwyższe standardy jakościowe. Ich rzetelność potwierdzona jest certyfikatem ISO TS16949. Więcej informacji na: www.metellispa.it.

Z dużym entuzjazmem patrzę na współpracę z firmą Metelli, która jest jednym z czołowych graczy na światowym rynku części zamiennych do samochodów. Cieszę się, że realizując działania PR będziemy mogli korzystać nie tylko z naszych prawie 15-letich doświadczeń w doradztwie dla branży motoryzacyjnej – mówi Sławomir Chmielewski, Dyrektor Generalny Pegasus Group.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu