Jubileuszowe promocje Nice

Tagi:

Nice, czołowy dostawca systemów automatyki do bram rolet, w tym roku obchodzi 15 lecie działalności na polskim rynku. Z tej okazji, firma przygotowała dla swoich klientów dwie nowe promocje, z których można skorzystać już od 1 września.

500 PLN w prezencie

Wygoda użytkowania, doskonałe parametry techniczne oraz bogactwo barw i dekorów – tak w skrócie można opisać ofertę bram segmentowych firmy Nice. Dla tych, którzy w terminie do 31 października zdecydują się wykorzystać te zalety w swoim domu, producent przygotował jubileuszową niespodziankę.

Zamawiając automatyczną bramę garażową Nice wraz z zestawem automatyki do bramy wjazdowej, możemy otrzymać w prezencie aż 500 PLN zwrotu kosztów w gotówce. Wystarczy wyslać kupon zgłoszeniowy wraz z kopią faktury zakupu oraz naklejkę dołączoną do automatów do bram wjazdowych dostępnych w czasie promocji.

5 lat gwarancji

Dodatkowo, od 1 września użytkownicy produktów Nice mogą również skorzystać z promocji 5 lat gwarancji na automatykę do bram wjazdowych i garażowych Nice!

Aby przedłużyć gwarancję wystarczy w okresie 60 dni od daty instalacji dokonać rejestracji zakupionego produktu na www.nice.pl. Możliwość przedłużenia okresu gwarancyjnego dotyczy urządzeń wyposażonych w specjalny typ karty gwarancyjnej dołączanej do produktów Nice w czasie trwania promocji.

Regulamin obu promocji oraz lista Autoryzowanych Punktów Sprzedaży, w których można dokonać zakupu produktów Nice, dostępne są na www.nice.pl

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu