Dedykowane usługi finansowe Grupy BRE Banku dla klientów JLR Polska

JLR Polska, generalny importer samochodów Jaguar, Land Rover i Range Rover w Polsce, przy współpracy z MultiBankiem i BRE Leasing wprowadził dla swoich klientów dedykowaną linię produktów finansowych. Oferta specjalna dotyczy sprzedaży poszczególnych modeli samochodów we wszystkich salonach w całej Polsce.

Firma JLR Polska nawiązała współpracę z wybranymi Spółkami Grupy BRE Banku: MultiBankiem oraz BRE Leasing. Efektem porozumienia jest stworzenie dedykowanych produktów i usług finansowych na zakup wybranych modeli samochodów: Range Rovera Evoque, Land Rovera Discovery 4 oraz Jaguara XF.

„Dzięki współpracy z MultiBankiem oraz BRE Leasing nasi klienci będą mogli zakupić wybrane modele na specjalnych, dedykowanych warunkach finansowych. Na uwagę zasługuje fakt, iż oba produkty finansowe dedykowane są przede wszystkim dla nowego modelu Range Rovera Evoque, który miał niedawno głośną premierę w Polsce” – mówi Dariusz Wawrzynów, Dyrektor Handlowy JLR Polska Sp. z o.o.

Dla klientów samochodów marek: Jaguar i Land Rover przygotowane zostały specjalne oferty promocyjne: Leasing 104,5% oraz Kredyt 50/50. Oferta dostępna jest we wszystkich salonach w Polsce, dzięki czemu chętni na zakup brytyjskiego auta będą mogli jeszcze łatwiej i sprawniej to zrobić.

„MultiBank od ponad roku aktywnie konkuruje na rynku kredytów samochodowych. Naszym celem jest przede wszystkim finansowanie zakupu samochodów marek ze średniej i górnej półki, m.in. aut luksusowych typu Land Rover czy Jaguar, gdyż takie samochody najczęściej wybierają zamożni Polacy stanowiący grupę docelową banku. W ramach zaproponowanego przez nas kredytu, klienci JLR Polska mogą rozłożyć w czasie koszt związany z zakupem auta. Zgodnie z promocją 50 proc. jego wartości powinni wpłacić w dniu nabycia samochodu, a kolejne 50 proc. dopiero po 12 miesiącach. W tym czasie nie są naliczane odsetki. Po upływie roku przewidujemy również możliwość rozłożenia zadłużenia na kolejne raty” – dodaje Michał Nalepa, odpowiedzialny za współpracę z dilerami w MultiBanku.

„Leasing jest bardzo elastycznym instrumentem finansowym. Dla sektora MŚP to atrakcyjne źródło finansowania inwestycji, głównie ze względu na uproszczone procedury i wymogi formalne. Oferta promocyjna przygotowana przez BRE Leasing specjalnie z myślą o Klientach JLR Polska oferowana jest  na poziomie 104,5%, wyliczonym przy stawce WIBOR 4,6. Okres spłaty obejmuje 35 miesięcy, a pierwsza wpłata to 30% wartości auta” – wyjaśnia Hubert Kłos, z-ca Dyrektora Pionu Handlowego ds. Leasingu Samochodów BRE Leasing.

Akcja nie dotyczy samochodów kupowanych w programach specjalnych (demo, serwisowe i służbowe). Promocyjna oferta leasingu nie łączy się z innymi akcjami handlowymi.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu