Nowa propozycja twórców portali eBilet.pl oraz Grono.net

Internet, który jest obecnie najszybciej rozwijającym się medium, to znakomite miejsce do prowadzenia działalności gospodarczej czy aktywnej promocji własnego biznesu. Zgodnie z powiedzeniem „jeśli nie ma Cię w internecie, to nie istniejesz”, nawet małe firmy potrzebują dobrych serwisów internetowych, które będą ich wizytówką oraz pozwolą na kontakt z potencjalnymi partnerami i klientami. Serwisów budujących wiarygodność i zaufanie do marki.

Wiele osób zakładających lub rozwijających działalność gospodarczą znakomicie sobie zdaje sprawę z potęgi internetu. Nie wiedzą jednak jak zbudować odpowiedni do potrzeb serwis, ani gdzie szukać partnerów do współpracy przy jego tworzeniu.

Specjalnie z myślą o nich powstał serwis www.sprawnystart.pl, w którym w jednym miejscu są oferowane kompleksowe usługi związane ze stworzeniem i uruchomieniem profesjonalnego serwisu internetowego. Do tego cały pakiet usług pozwalający na start w internecie ma jedną określoną cenę 2.500zł.

Klientom nie grożą więc przykre niespodzianki w postaci dodatkowych kosztów za elementy, o których wcześniej nie pomyśleli. W skład pakietu wchodzą: własna domena internetowa typu „TwojaFirma.pl”, zaprojektowanie i uruchomienie serwisu  www  oraz trzy konta pocztowe, wszystko od razu z rocznym hostingiem na serwerze. Istnieje też możliwość wykupienia pakietu, w którym firma otrzyma mały sklep internetowy.

Ponadto moduł statystyczny Google do pomiaru ruchu na stronie oraz konto reklamowe Google AdWords wraz z kuponem na reklamę o wartości 250zł!

Teraz serwis www.sprawnystart.pl wraz z serwisem zakupów grupowych www.CiTeam.pl przygotował specjalną promocję.

Od najbliższego czwartku będzie można w serwisie CiTeam kupić pakiet usług pozwalający na start w internecie (domena, serwis www, poczta, moduł statystyczny i reklamowy oraz kupon Google 250zł)  za jedyne… 270 zł zamiast 2.500 zł. Do tego za kolejny kupon będzie można dokupić pakiet „sklep internetowy” lub roczną kampanię pozycjonowania w Google. Każdy pakiet składa się z szeregu usług dodatkowych.

Promocja na stronie www.CiTeam.pl trwa tylko od czwartku 8 IX  do poniedziałku 12 IX 2011.

Uwaga, ilość pakietów promocyjnych jest ograniczona!

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu