Przejdź do treści

Nowa propozycja twórców portali eBilet.pl oraz Grono.net

Internet, który jest obecnie najszybciej rozwijającym się medium, to znakomite miejsce do prowadzenia działalności gospodarczej czy aktywnej promocji własnego biznesu. Zgodnie z powiedzeniem „jeśli nie ma Cię w internecie, to nie istniejesz”, nawet małe firmy potrzebują dobrych serwisów internetowych, które będą ich wizytówką oraz pozwolą na kontakt z potencjalnymi partnerami i klientami. Serwisów budujących wiarygodność i zaufanie do marki.

Wiele osób zakładających lub rozwijających działalność gospodarczą znakomicie sobie zdaje sprawę z potęgi internetu. Nie wiedzą jednak jak zbudować odpowiedni do potrzeb serwis, ani gdzie szukać partnerów do współpracy przy jego tworzeniu.

Specjalnie z myślą o nich powstał serwis www.sprawnystart.pl, w którym w jednym miejscu są oferowane kompleksowe usługi związane ze stworzeniem i uruchomieniem profesjonalnego serwisu internetowego. Do tego cały pakiet usług pozwalający na start w internecie ma jedną określoną cenę 2.500zł.

Klientom nie grożą więc przykre niespodzianki w postaci dodatkowych kosztów za elementy, o których wcześniej nie pomyśleli. W skład pakietu wchodzą: własna domena internetowa typu „TwojaFirma.pl”, zaprojektowanie i uruchomienie serwisu  www  oraz trzy konta pocztowe, wszystko od razu z rocznym hostingiem na serwerze. Istnieje też możliwość wykupienia pakietu, w którym firma otrzyma mały sklep internetowy.

Ponadto moduł statystyczny Google do pomiaru ruchu na stronie oraz konto reklamowe Google AdWords wraz z kuponem na reklamę o wartości 250zł!

Teraz serwis www.sprawnystart.pl wraz z serwisem zakupów grupowych www.CiTeam.pl przygotował specjalną promocję.

Od najbliższego czwartku będzie można w serwisie CiTeam kupić pakiet usług pozwalający na start w internecie (domena, serwis www, poczta, moduł statystyczny i reklamowy oraz kupon Google 250zł)  za jedyne… 270 zł zamiast 2.500 zł. Do tego za kolejny kupon będzie można dokupić pakiet „sklep internetowy” lub roczną kampanię pozycjonowania w Google. Każdy pakiet składa się z szeregu usług dodatkowych.

Promocja na stronie www.CiTeam.pl trwa tylko od czwartku 8 IX  do poniedziałku 12 IX 2011.

Uwaga, ilość pakietów promocyjnych jest ograniczona!