Z Onet.pl do Biura Reklamy Next.pl

Zespół Biura Reklamy Next.pl (Grupa INFOR PL) powiększył się o trzy nowe osoby. Od września pracę rozpoczęły Hanna Świątek, Agnieszka Pająk i Eliza Graff. Wszystkie panie ostatnio związane były z Grupą Onet.pl.

Hanna Świątek jako menadżer ds. kluczowych klientów odpowiadać będzie za przygotowywanie akcji specjalnych, kompleksową obsługę kluczowych klientów oraz rozwój serwisu kobieta.wieszjak.pl. Z branżą reklamy związana jest od 6 lat. Przez ostatnie 3 lata związana z  Grupą Onet na stanowisku Account Managera w Dziale Agencyjnym.

Podobne stanowisko menadżera ds. kluczowych klientów objęła Eliza Graff, która będzie odpowiadać za niestandardowe projekty i akcje specjalne w sektorze serwisów kobiecych. Przez ostatnie 5 lat Eliza Graff pracowała w Grupie Onet.pl zajmując się sprzedażą projektów niestandardowych klientom domów mediowych oraz nadzorowaniem 8 osobowego zespołu New Business Development.

Natomiast Agnieszka Piątek dołączyła do zespołu jako performance manager. Będzie zajmować się prowadzeniem projektów i rozwojem działań performance marketingu oraz współpracować z kluczowymi klientami branży finansowej. Ma bogate doświadczenie zawodowe, od 2004 roku pracowała w Grupie Onet.pl, ostatnio jako kierownik zespołu sprzedaży ds. klientów branży finansowej.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu