Wielkie granie i kupowanie w CH EUROPA II

Koncert zespołu „Chłopacy”, pokazy tańca, konkursy z nagrodami oraz Noc Zakupów – to atrakcje jakie na 17 września przygotowało dla mieszkańców Nowego Sącza CH EUROPA II PLAZA.

W sobotę 17 września odbędzie się wielka feta z okazji 10-lecia działalności CH EUROPA II PLAZA w Nowym Sączu. Już od godziny 16.00 na scenie rozłożonej na parkingu przed Centrum będzie można oglądać pokazy tańca grupy WirDance. W przerwach między pokazami organizatorzy zaplanowali konkursy z nagrodami ufundowanymi przez firmy Sezam i Radecki. Pod wieczór sceną zawładnie hiphopowy duet „M&M”, aby tuż przed 19.00 zrobić na niej miejsce dla głównej atrakcji wieczoru – koncertu zespołu „Chłopacy”.

Po koncertach CH EUROPA II zaprasza wszystkich do swojego obiektu, które wyjątkowo w tym dniu będzie otwarte do godziny 23.00. Wraz z zejściem ze sceny „Chłopaków” rozpocznie się Noc Zakupów, podczas której sklepy mieszczące się na terenie Centrum wprowadzą specjalne rabaty. Tylko wtedy obniżki cen sięgną nawet -70% i będą obowiązywać do momentu zamknięcia obiektu.

Patronem Honorowym imprezy został Prezydent Miasta Nowego Sącza – Ryszard Nowak. Patronami Medialnymi są Dziennik Polski, Sądeczanin, RDN Małopolska oraz Dobry Tygodnik Sądecki.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu