Transmisja online z TEDxLodz

Już za kilka dni (9 września br.) odbędzie się pierwsza edycja konferencji TEDxLodz. Zaproszeni prelegenci wygłoszą niezwykłe 18-minutowe wystąpienia zgodne z ideą szerzenia wartościowych idei („Ideas Worth Spreading”). Wśród gości znajdą się m.in. Magda Prokopowicz – założycielka fundacji Rak’n’Roll oraz Wojciech Syrocki pomysłodawca projektu edukacyjnego RoboCAMP. Całe wydarzenie będzie transmitowane online na stronie konferencji www.tedxlodz.pl.

Tegoroczna konferencja TEDxLodz poświęcona będzie przede wszystkim innowacjom z branży IT, nie zabraknie na niej również wystąpień związanych z szeroko pojętą kulturą, polityką, designem oraz rozrywką.

„Zainteresowanie udziałem w konferencji było bardzo duże. Wszystkich, którym nie udało się zdobyć zaproszenia na TEDxLodz zapraszamy do oglądania streamingu online z wydarzenia” – mówi Karolina Blechowska, główny koordynator TEDxLodz. „Takie rozwiązanie to nie tylko wyjście naprzeciw oczekiwaniom fanów TED, którzy ze względu na limity formalne nie będą mogli wziąć udziału w wydarzeniu, ale także zaadaptowanie promowanej przez TED idei wykorzystywania nowych technologii w celu szerzenia wiedzy oraz wartościowych pomysłów.”

Konferencja TEDxLodz odbędzie się 9 września br. w Łodzi, w Centrum Konferencyjnym Politechniki Łódzkiej. Transmisja online z wydarzenia będzie dostępna na stronie: http://tedxlodz.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu