Przejdź do treści

OutletMeblowy.pl wietrzy swe magazyny

OutletMeblowy.pl – jeden z największych w Polsce sklepów internetowych z meblami oraz artykułami wyposażenia wnętrz, organizuje w dniach 16. i 17.września imprezę wyprzedażową pod hasłem „Wietrzenie magazynów”.

Zmiana sezonu sprzyja robieniu porządków. W miejsce starych kolekcji wchodzą nowe. To idealna szansa dla łowców okazji, którzy mogą w tym czasie zdobyć upragnione produkty w atrakcyjnych cenach. Wpisując się w ten schemat Outletmeblowy.pl postanowił wystawić na wyprzedaż wiele oferowanych przez siebie luksusowych mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz i organizuje imprezę pod hasłem „Wietrzenie magazynów”.

Impreza odbędzie się w dniach 16. i 17. września, w piątek w godz. 9.00-18.00, a w sobotę w godz. 9.00-15.00 w Dobrodzieniu (współrzędne GPS: N: 50,732529 E: 18,436831), gdzie mieszczą się magazyny sklepu. Na dużej przestrzeni wystawienniczej Outletmeblowy.pl zaprezentuje w wyjątkowo okazyjnych cenach produkty takich marek jak: Natuzzi, Doimo, Calligaris, Ciacci, Incanto, Sofitalia, Alf Uno, Florida, Kler oraz Piogia Decorativa. Dodatkowo wystawione zostaną meble i dekoracje, których nie można ani zobaczyć ani kupić on-line.

Podczas „Wietrzenia magazynów” będzie okazja dokładnie przyjrzeć się produktom sklepu poprzez bezpośredni kontakt z nimi. Dla wielu klientów niezwykle bowiem ważne jest przetestowanie mebli przed ich zakupem; lubią sprawdzić miękkość kanapy, usiąść przy stole, otworzyć szuflady. Taka impreza to właśnie ukłon w ich stronę.

OutletMeblowy.pl zaprasza do Dobrodzienia wszystkich, którzy cenią sobie światowy design, a także miłośników wyprzedaży.