Przejdź do treści

Nowy portal dla przedsiębiorców z Trójmiasta

Na stronie http://trojmiejskiefirmy.pl/ został uruchomiony nowy serwis wspierający przedsiębiorców z Trójmiasta. Umożliwia on prostą i bezpłatną promocję firm z Gdańska, Gdyni i Sopotu. Rejestracja na portalu jest szybka, zajmuje jedynie kilka sekund.

Korzystanie z portalu przez przedsiębiorców umożliwia dodanie na stronie takich informacji o firmach, jak: dane teleadresowe, logo firmy, opis oferowanych usług lub produktów. Z opcji promocji firm w trójmiejskim katalogu skorzystało dotychczas ponad 20 tysięcy przedsiębiorców z Trójmiasta.

Katalog Trójmiejskie firmy to oprócz narzędzia promocji dla firm, również prosta platforma dla osób poszukujących dostawców i usługodawców z rejonu Trójmiasta. To także baza rozbudowywanej na bieżąco sekcji tematycznej w formie poradnikowej dla małych biznesów, przedstawiającej bieżące raporty i analizy oraz wiadomości biznesowych z Trójmiasta.

W planach na najbliższe miesiące właściciele serwisu mają wprowadzenie nowych funkcjonalności, ułatwiających zarówno korzystanie z katalogu, jak również prowadzenie przedsiębiorstw handlowo-usługowych.