Przejdź do treści

Sylwia Banaszewska dyrektorem zarządzającym w MeetingPlanner.pl

Sylwia Banaszewska z dniem 1 września 2011 przejmuje obowiązki dyrektora zarządzającego portalem MeetingPlanner.pl. Przez ostatnie pół roku pełniła w firmie funkcję pełnomocnika zarządu.

MeetingPlanner.pl to wiodący na rynku innowacyjny serwis adresowany do przedstawicieli branży spotkań (MICE). Jego zadaniem oprócz części informacyjnej jest wdrażanie unikalnych narzędzi wspierających sprzedaż grupowych miejsc hotelowych i pakietów konferencyjnych, a także inicjowanie działań mających na celu integrację środowiska branżowego.

Sylwia Banaszewska rozpoczęła współpracę z branżą spotkań w 2003 roku wraz z powstaniem miesięcznika MICE Poland z którym to projektem związana była do końca 2010 roku. W tym czasie zaangażowana była w takie projekty jak konkurs Osobowość Roku MICE Poland, powstanie pierwszego w Polsce kierunku o specjalności Turystyka Biznesowa w Wyższej Szkole Ekonomiczno-Informatycznej czy Stowarzyszenia Organizatorów Incentive Travel.

– Bardzo się cieszę, że mogę pracować na rzecz tak silnego projektu jak MeetingPlanner.pl. Gdy zaproponowano mi stanowisko Dyrektora Zarządzającego nie zastanawiałam się. Bo to świetna idea i wyjątkowa branża. Wierzę, że mając takie narzędzie możemy naprawdę wiele zrobić w środowisku…

www.meetingplanner.pl