Stereo.pl wprowadza nową szatę graficzną i zapowiada nowe funkcjonalności

Należący do grupy Internetowego Domu Handlowego sklep stereo.pl rozpoczął proces odświeżenia wizerunku.

Wprowadzony na stronie nowy layout ma na celu przede wszystkim poprawienie User Experience.

Menu nawigacyjne stało się prostsze a główny moduł zakupowy bardziej przejrzysty. Zmieniona została także  konstrukcja i kolorystyka nagłówka serwisu, dzięki czemu nawigacja i proces zakupowy stały się bardziej intuicyjne.

„Zdecydowaliśmy się na wprowadzenie zmian, bo profil naszego sklepu ewoluuje wraz z potrzebami klientów. Staramy się być nie tylko sklepem muzycznym ale miejscem skierowanym do świadomych konsumentów kultury. Zmieniamy się, tak samo jak zmienia się otoczenie wokół nas”- mówi Zbigniew Warakomski, Dyrektor Marketingu IDH. „Wprowadzenie nowej szaty graficznej ułatwi nam także wprowadzeni dodatkowych funkcjonalności w najbliższym czasie. W ciągu najbliższych tygodni zakończymy wdrożenie zaawansowanych narzędzi służących rekomendowaniu produktów.  Na jesień planujemy wprowadzenie kolejnych elementów które pomogą nam usprawnić procesy sprzedażowe. Planujemy m.in. wdrożenie rozwiązań w zakresie social commerce” – dodaje.

Nowa odsłona stereo.pl to kolejny krok w kierunku odświeżenia tej marki oraz pokazania jej jako atrakcyjnego, lifestylowego brandu zakupowego.  Sklep stereo.pl należy do IDH od 2010 roku. Sam serwis jest jednym z najstarszych przedsięwzięć e-commerce w tym segmencie w Polsce – jego początki sięgają 2000.

Internetowy Dom Handlowy skupia w swoim portfelu dużych sklepów internetowych wśród których znajdują się oprócz stereo.pl m.in. serwisy mareno.pl, edvd.pl, pstryk.pl, strefapiekna.pl. Dodatkowo IDH jest operatorem ponad 70 sklepów działających w modelu Extended Sites.

Nowy layout serwisu zaprojektowany został przez dział marketingu i studio graficzne IDH.

Działania komunikacyjne związane z odświeżeniem wizerunku stereo.pl wsparte zostaną kampanią komunikacyjną zrealizowaną przy pomocy agencji Walk the Line.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu