Nowy branżowy wortal bizneslogistyka.pl

W sieci pojawił się nowy wortal branżowy skierowany do szeroko rozumianej branży logistycznej Bizneslogistyka.pl. Twórcy stawiają sobie za cel rozwinąć serwis tak by stał się centrum informacyjnym o wydarzeniach, szkoleniach, konferencjach oraz miejscem do dyskusji na tematy branżowe oraz gospodarcze.

Na rynku do tej pory istniały na sieci wydawnictwa o bardzo wąskiej tematyce oraz skupiające niewielką ilość użytkowników zainteresowanych branżą. Często są to strony tylko z zajawkami artykułów mające zachęcić do kupna magazynu. Bizneslogistyka.pl ma traktować szerzej o branży oraz jej otoczeniu biznesowym.

Serwis na razie nie zamieszcza reklam w żadnej postaci. Jest to świadoma decyzja związana z postawieniem na współprace z użytkownikami. Wortal ma być przede wszystkim przejrzysty oraz przyjazny dla użytkownika. Redakcja chce walczyć o użytkowników kwestia przychodów jest w tej chwili drugorzędna.

Autorzy stawiają na współpracę ze środowiskiem branżowym. Są otwarci na współpracę w zakresie promocji ciekawych wydarzeń branżowych oraz konferencji i szkoleń. Nie pobieramy żadnych opłat za informację jeśli uznamy że jest to event którym użytkownicy mogą być zainteresowani – wystarczy skorzystać z formularza.

Projekt w kolejnym kroku rozwinąć narzędzia zbudowane w oparciu o idee Pro-Am opisywaną miedzy innymi przez autora koncepcji „Długiego ogona” Chrisa Andersona. Koncepcja rozwoju zakłada bowiem bardzo ścisłą i partnerską współpracę z użytkownikami związanymi z branżą. Serwis jest już dostępny pod adresem http://bizneslogistyka.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu