Lars Janitz nowym Dyrektorem itelligence AG na Europę Środkowo-Wschodnią

Lars Janitz (itelligence AG) został mianowany nowym Dyrektorem itelligence AG dla Europy Środkowo-Wschodniej. Wieloletnie doświadczenie Larsa Janitza (44 l.) w sektorze informatyki i consultingu obejmuje 18 lat spędzonych w SAP AG, gdzie jego ostatnim stanowiskiem była funkcja Globalnego Wiceprezesa ds. Zarządzania Aplikacjami. W tym czasie udało mu się wypracować mocną międzynarodową sieć, w skład której wchodzi wiele połączeń z Europą Wschodnią.

Lars Janitz przejmuje stanowisko po Tomášie Matějovskim, który pracował dla itelligence przez ponad dwa lata, zajmując się opracowaniem i rozbudową działalności itelligence na tym rozwijającym się, choć trudnym, rynku. itelligence AG chciałoby niniejszym podziękować Tomášowi Matějovskiemu za wzorową współpracę w atmosferze wzajemnego zaufania, a także za wszystko, co nasza Spółka dzięki niemu osiągnęła.

Lars Janitz: – Cieszy mnie możliwość rozwijania naszej działalności w tak dynamicznych i ciekawych warunkach rynkowych, ramię w ramię z moimi kolegami w innych krajach. Naszym celem jest zapewnianie naszym klientom w państwach Europy Wschodniej wsparcia w zakresie jeszcze skuteczniejszego przekształcania postępu technologicznego i funkcjonalności SAP w wymierną wartość gospodarczą. Wykorzystanie efektów synergii między nowym stanowiskiem i moją globalną odpowiedzialnością za Usługi Zarządzania Aplikacjami w itelligence daje nam wspaniałą możliwość efektywnego i kompleksowego wspierania naszych klientów na przestrzeni całego cyklu funkcjonowania oprogramowania, od etapu decyzji produktowych aż do właściwego działania.

Lars Janitz dołączył do zespołu itelligence AG w maju 2011 r. jako Globalny Wiceprezes ds. Zarządzania Aplikacjami. Wraz ze swoją nową funkcją Dyrektora dla Europy Środkowo-Wschodniej będzie też nadal piastował poprzednie stanowisko. Odpowiada bezpośrednio przed Zarządem itelligence.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu