Kosmetyki Leorex okrzyknięte Odkryciem Roku 2011

Tagi:

Inteligentne kosmetyki marki Leorex oparte na działaniu fizycznym zostały wyróżnione prestiżowym medalem Odkrycie Roku 2011 – Laur Konsumenta. Nagroda w tym ogólnopolskim konkursie jest przyznawana firmom, których produkty mają innowacyjny charakter.

 

Produkty Leorex zostały wprowadzone na polski rynek niedawno, ale już zdołały zaskarbić sobie duże zainteresowanie klientów. O uznaniu ze strony konsumentów świadczą rosnąca popularność marki i dynamicznie wzrastająca sprzedaż kosmetyków. Sekretem skuteczności preparatów Leorex jest zastosowanie zaawansowanej technologii i opatentowanej siatki nanocząsteczek krzemionki.

Kosmetyki Leorex wyróżnia błyskawiczne działanie – ta unikalna technologia stymuluje skórę do samoregeneracji i w ciągu zaledwie 15 minut w widoczny sposób wypycha oraz wygładza zmarszczki, jak też poprawia napięcie skóry. Co istotne, kosmetyki Leorex działają w sposób selektywny, tylko w tych miejscach, które tego wymagają.

O nominacji do nagrody decyduje duże zainteresowanie nowością i znaczny wzrost popularności. Komisja weryfikacyjna bierze również pod uwagę perspektywy odbioru przez rynek.

www.abacosun.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu