Domowy.pl na Targach redNet Dom Mieszkanie

Najbliższe dwa miesiące będą okazją do spotkania z Doradcami Domowy.pl i rozmowy na tematy związane z budową domu. Cykl imprez targowych pod hasłem Targi redNet Dom Mieszkanie będzie prowadzony w największych miastach Polski: w Warszawie, Poznaniu, Łodzi, Krakowie, Lublinie, Wrocławiu i Gdańsku. Pierwsza odbędzie się już w najbliższy weekend: 3-4 września w Warszawie.Każdy, kto planuje budowę domu, jest w trakcie jej prowadzenia lub ją zakończył i jest zainteresowany tematyką wykończenia i aranżacji wnętrz będzie mógł zasięgnąć informacji u profesjonalistów reprezentujących Domowy.pl na Targach redNet Dom Mieszkanie. Doradcy Domowy.pl będą pomocni w zdobyciu wiedzy o: kryteriach wyboru działki i projektu domu, formalnym przygotowaniu budowy – warunkach uzyskania pozwolenia na budowę, szacowaniu kosztów inwestycji, możliwościach finansowania budowy domu, adaptacji projektu, wyborze materiałów do budowy i jej prowadzeniu, a także wykończeniu i aranżacji wnętrz oraz zagospodarowaniu posesji.

W każdym z miast goście odwiedzający stoisko Domowy.pl otrzymają rzetelne informacje o projektach domów i wnętrz, a z doradcą finansowym będą mogli porozmawiać o warunkach uzyskania kredytu hipotecznego i jego wysokości.

Dodatkowo każdy odwiedzający targi będzie miał możliwość wygrania wymarzonego projektu domu lub wnętrza. Wystarczy wypełnić kupon otrzymany wraz z biletem i oddać go na stoisku Domowy.pl.

Szczegóły dotyczące terminów targów i obecności Domowy.pl:

  1. 3-4 września – Warszawa, Centrum MT, ul. Marsa 56c, stoisko 23
  2. 10-11 września – Poznań, Hala Widowiskowo-Sportowa ARENA, ul. Wyspiańskiego 33, stoisko 2R
  3. 17-18 września – Łódź,  Hala ATLAS ARENA, ul. Bandurskiego 7, stoisko C
  4. 24-25 września – Kraków, Hala Targi, ul. Centralna 41a, stoisko A1
  5. 30 września-2 października – Lublin, Park Ludowy, ul. Dworcowa 11, stoisko 5
  6. 1-2 października – Warszawa, PKiN, stoisko 1Na
  7. 22-23  października – Wrocław, Hala Stulecia, ul. Wystawowa 1, stoisko F1
  8. 22-23 października – Gdańsk, Hala Ergo Arena, ul. Gospody 37, stoisko D
PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu