Wirtualny Doradca wspomaga komunikację IR

W serwisie internetowym dla Akcjonariuszy Krajowej Spółki Cukrowej S.A. (www.dywidenda.info) znajduje się aplikacja InteliWISE, która wspomaga budowanie i rozwijanie relacji inwestorskich. Wirtualny Doradca w przystępny sposób przybliża internautom zagadnienia związane z dywidendą wypłacaną Akcjonariuszom koncernu „Polski Cukier”.

Wirtualny doradca zwany też awatarem został uruchomiony w celu wyjaśnienia osobom uprawnionym do otrzymania dywidendy, zasad i trybu jej wypłaty przez Spółkę. Awatar znajdujący się na stronie dywidenda.info, informuje m.in. o tym, czym jest dywidenda i kto podejmuje decyzje o jej wypłacie. Dzięki pomocy Wirtualnego Asystenta, można też szybko obliczyć, jaka kwota przysługuje za ostatni rok, biorąc pod uwagę ilość posiadanych akcji KSC S.A. Aplikacja pozwala też na uzyskanie niezbędnych informacji dotyczących formalności, jakich muszą dopełnić Akcjonariusze i Spółka.

Nasz koncern ma świadomość, że inwestowanie w nowoczesne technologie, to nie wybór, ale konieczność wynikająca z tempa i kierunku rozwoju globalnego rynku. Nowoczesne technologie pozwalają też ograniczać koszty związane z tradycyjnymi formami komunikowania się oraz zwiększają efektywność i szybkość działania. Podmioty, które tego nie rozumieją, same zamykają sobie drogę do rozwoju i zwiększania zysków – mówi Prezes KSC S.A. Marcin Kulicki.

Wykorzystywanie rozwiązań typu chatterbot, takich jak propozycja InteliWISE wdrożona w KSC S.A., to dziś jeden z niezbędnych elementów zaawansowanych działań marketingowych realizowanych także przez Spółki, które są notowane na Giełdzie. W przypadku tych ostatnich, ogromna ilość gromadzonych, przetwarzanych i komunikowanych danych wymaga optymalizacji działań.

Wirtualny Doradca wykorzystywany jako wsparcie w komunikacji IR ułatwia budowanie dobrych relacji, zwłaszcza z drobnymi akcjonariuszami, poprzez usprawnienie procesu informowania ich o poczynaniach Spółki, efektach jej strategii, zyskach, etc. Wszystko to podawane jest im w przyjaznej, zrozumiałej dla każdego formie… mimo wysokiego stopnia trudności niektórych zagadnień – podsumowuje Marcin Strzałkowski, CEO InteliWISE S.A.

Wirtualny Doradca KSC S.A. rozmawia z Akcjonariuszami Spółki na stronie www.dywidenda.info.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu