Przejdź do treści

Nowa seria Roth Audio Oli – do kina domowego, do stereo

Począwszy od potężnych, mierzących blisko 130cm kolumn Oli 50, kończąc na 20-centymetrowych Oli 10 możesz być pewny, że otrzymujesz najlepszy w swojej kategorii cenowej sprzęt i coś ekstra – wyjątkowy styl.

Winylowa okleina, precyzyjne spasowanie płyt MDF, lakier piano na wysoki połysk, wreszcie elegancki cokół z regulowanymi kolcami. Ponadto nowa seria kontynuuje sposób budowania sceny dźwiękowej opartej przede wszystkim na równowadze wszystkich pasm łączących się w spójny i elegancki przekaz muzyczny.

Do kina domowego, do stereo, czyli konfiguruj dowolnie!

Dzięki idealnie dopasowanej stylistyce i dopracowanemu brzmieniu poszczególne modele kolumn Roth Audio można konfigurować w dowolne układy – zarówno do stereo jak i kina domowego.

Małe pomieszczenia – do 20 metrów kwadratowych:

Nie posiadasz dużego pomieszczenia, ale chciałbyś słuchać także muzyki w jakości hi-fi na swoim kinie domowym? Już 20-centymetrowe kolumny Oli 20 spełnią Twoje wymagania. Nie martw się o uchwyty ścienne – otrzymasz je w komplecie. Nie wyobrażasz sobie kina domowego bez stereo? Zwróć uwagę na najbardziej kompaktowe na rynku kolumny podłogowe Oli 30 – mierzy tylko 87cm wysokości i 25cm szerokości! Szukasz taniego rozwiązania? To najmniejszy model Oli 10 – małe kolumny o dużym brzmieniu wyposażone w głośniki z najdroższych modeli.

Duże pomieszczenia – od 20 do 40 metrów kwadratowych:

Pomieszczenia o średniej wielkości to znakomite miejsce na postawienie kolumn podłogowych Oli 40. Zaprojektowane specjalnie do odtwarzania muzyki, przygotowane do współpracy z wysokiej klasy wzmacniaczami hi-fi znakomicie poradzą sobie z każdym typem muzyki. Uzupełnione o satelity Oli 10 lub Oli 20 rozbiją w pył każde kino domowe z hipermarketu.

Szukasz mocnych wrażeń? Uwielbiasz oglądać koncerty na żywo? To właśnie dla Ciebie powstał ekstremalny 130-centymetrowy model Oli 50 o wadze 60kg! Polecamy używać go z sejsmografem!

Jakość Roth Audio

Nowe kolumny od Roth Audio to w dalszym ciągu projekt oparty na sprawdzonej szkole budowania kolumn, która głosi, że dobrze grająca kolumna musi być ciężka, czyli solidnie wygłuszona. Stąd Roth stosuje własną technologię wygłuszenia DALtech z matami bitumicznymi, które zwykle stosowane są w znacznie droższych konstrukcjach. W efekcie kolumny wyróżniają się głębokim i zróżnicowanym basem bez zbędnych zniekształceń.

Roth Audio Oli 40 – następca Oli 4

Nowy model przynosi szereg udoskonaleń. Począwszy od przeprojektowanej pod kątem lepszej akustyki obudowy, przez grubszą i sztywniejszą plecionkę z włókna szklanego i żywicy zastosowaną w budowie samych głośników średnio i niskotonowych. Modyfikacje głośników wniosły pozytywne zmiany w przekazie średnicy, która jest znakiem firmowym Rotha i jak zawsze jest bezpośrednia i mięsista. Zmiany konstrukcyjne objęły także budowę wysokotonowca, co pozwoliło znacząco poprawić separację instrumentów na scenie.

Roth Audio Oli 30 – kompaktowe wymiary i pełne pasmo!

Oli 30 to jedna z najmniejszych kolumn podłogowych dostępnych na rynku. Pomimo to każda sztuka waży 12kg oraz jest wyposażona w komplet głośników gwarantujących przenoszenie pełnego pasma. Przetworniki odpowiedzialne za średnie i niskie tony zbudowano w technologii znanej z topowego modelu Roth Audio Oli 50.

Oli 30 to znakomita alternatywa dla monitorów z podstawkami oraz świetny wybór wszędzie tam, gdzie liczy się każdy każdy metr kwadratowy przestrzeni. Roth Oli 30 pokazuje, że kolumna podłogowa sprawdza się znakomicie także w mniejszych pomieszczeniach.

Roth Audio Oli 20 – prymus w klasie jakość-cena

Oli 20 to twórcze rozwinięcie wejściowego modelu Oli10, który już w momencie premiery zdążył zdobyć rekomendacje brytyjskiego wydania słynnego magazynu Hi-Fi Choice. Oli 20 dodaje do tego cięższą obudowę, mocniejszy i większy głośnik średnio-niskotonowy. W efekcie otrzymujemy wysoko oceniony balans tonalny z Oli 10 z dodatkowym zapasem w dolnym paśmie, który jest niespotykany w tej klasie cenowej. Całość uzupełnia wysokotonowiec z blisko trzykrotnie droższego modelu Oli 40 – aby spełnić wszystkie oczekiwania co do detaliczności przekazu i rysowania sceny.

Roth Audio Oli 10 – z rekomendacją Hi-Fi Choice

Oli 10 wyróżnia się kulturą pracy bliższą monitorom studyjnym niż niedrogim kolumnom hi-fi do ogólnego zastosowania. Świetnie uchwycona równowaga tonalna to efekt zastosowania przetworników dźwięku znanych z wyższych modeli serii Oli oraz znakomite wygłuszenie obudowy.