Przejdź do treści

Jesteś kibicem Lecha Poznań, kupisz taniej mieszkanie

Trust S.A., jeden z czołowych poznańskich deweloperów, od lipca bieżącego roku jest partnerem mieszkaniowym klubu piłkarskiego Lech Poznań. W ramach nawiązanej współpracy posiadacze Karty Kibica mogą obecnie skorzystać ze specjalnej promocji przy zakupie mieszkania lub domu z oferty Trust S.A.

Poznański deweloper posiada tytuł sponsora biznesowego oraz partnera mieszkaniowego KKS Lech Poznań. Na podstawie specjalnej oferty sympatycy Klubu posiadający Kartę Kibica, poza konkurencyjną ceną na zakup domu czy mieszkania, mają możliwość otrzymania wsparcia finansowego do 15 tysięcy zł na zakup mebli kuchennych. Dodatkowo firma Trust pokrywa koszty prowizji bankowej oraz ubezpieczenia kredytu na okres jednego roku. Trust S.A. planuje również podpisanie oddzielnej umowy z jednym z piłkarzy Lecha, zgodnie z którą jego wizerunek będzie wykorzystywany do celów reklamowych firmy. Umowa sponsorska z poznańskim klubem obowiązuje do lipca 2012 roku, jednak Spółka nie wyklucza jej przedłużenia.

Obraz polskich stadionów zmienia się, mecze nie kojarzą się już z potencjalnym niebezpieczeństwem, a z dobrze spędzonym czasem. Na nowym poznańskim stadionie kibicują już całe rodziny. Ze względu na to, że działalność Trust S.A. dotyczy głównie Poznania postanowiliśmy wspierać największy klub w Wielkopolsce. Chcemy, aby nasza Spółka była obecna na meczach Lecha np. w postaci konkursów dla kibiców. – powiedział Paweł Bugajny, Prezes Zarządu Trust S.A.