Przejdź do treści

Drugi numer „Tesco magazynu” już we wrześniu w sklepach sieci Tesco

Tagi:

Nordic Walking, najmodniejsze płaszcze w tym sezonie i naturalne sposoby na walkę z przeziębieniem. Test balsamów oraz doskonałe, kulinarne propozycje na jesienne dania: krem z dyni, pieczeń z grzybami czy tartę z gruszkami i gorgonzolą.

Nowe wydanie „Tesco magazynu”, czasopisma wydawanego przez sieć Tesco Polska, to najgorętsze tematy tej jesieni i doskonała lektura na chłodne dni! W kwartalniku znajdziemy m.in. najnowsze trendy w makijażu, wskazówki jak przygotować lampion z dyni oraz garść praktycznych porad na nowy sezon.

Po sukcesie, jakim okazał się pierwszy numer „Tesco magazynu” – już w pierwszych dniach po debiucie, czytelnicy kupili ponad 70 tys. egzemplarzy magazynu – poprzeczka została podniesiona jeszcze wyżej. Drugie wydanie wzbogaciło się o felietony i rozbudowany dział dotyczący relacji – zarówno tych damsko-męskich, jak i relacji z szefem.

Z „Tesco magazynem” na stałe współpracują styliści, lekarze, dietetycy, trenerzy fitness, szefowie kuchni oraz projektanci wnętrz. Po raz kolejny, we współpracy z ekspertami, redakcja kwartalnika przygotowała także drugą odsłonę wyjątkowego materiału – Metamorfozę rodziny. Warto zobaczyć, jak jej bohaterowie zmieniają się nie do poznania! Kwartalnik otwarty jest na stałą interakcję z Czytelnikami, jego mocną stroną są zwłaszcza liczne konkursy. W najnowszym wydaniu do wygrania m.in. 20 dwuosobowych voucherów na przeloty liniami lotniczymi, zaproszenia na zabiegi do salonów SPA, zestawy kosmetyków, kupony rabatowe i wiele innych atrakcji. Magazyn można obejrzeć w wersji on-line pod adresem www.tescomagazyn.pl, a na fanów kwartalnika czeka specjalny profil na www.facebook.com/Tescomagazyn.

Kwartalnik „Tesco magazyn” wydawany jest w nakładzie 310 tys. egzemplarzy. Można go nabyć w super- i hipermarketach Tesco w największych miastach w Polsce w cenie 4,99 zł. Klienci sieci posiadający kartę Clubcard, dzięki specjalnemu kuponowi znajdującemu się wewnątrz magazynu otrzymają go za symboliczny 1 grosz.

Kolejny, zimowy numer „Tesco magazynu” ukaże się już pod koniec listopada.