Przejdź do treści

Wave Box Start Plus – nowe rozwiązanie w zarządzaniu informacją

Operator sieci Plus uruchomił Wave Box Start Plus, pozwalający na kompleksowe zarządzanie reklamą i informacją na kilku ekranach podłączonych do internetu z dowolnego miejsca na świecie!

Wave Box Start Plus to proste, intuicyjne i niedrogie rozwiązanie adresowane do firm, które chciałyby dotrzeć do swoich klientów w nowoczesny i dynamiczny sposób. Sklepy, zakłady fryzjerskie, butiki, restauracje, a nawet urzędy mogą dzięki niemu w atrakcyjny sposób przekazać informacje, własną reklamę czy promocję. Produkt został zaprojektowany jako narzędzie pomocne w działaniach marketingowych dla  małych firm i przedsiębiorstw.

Wave Box Start Plus daje możliwość:

  • dynamicznego zarządzania promocjami i reklamami,
  • tworzenia własnych kanałów reklamowo-informacyjnych na podstawie zdjęć, filmów, animacji i informacji tekstowych,
  • publikowania bieżących informacji z serwisów internetowych (wiadomości, pogoda, waluty, giełda itp.)
  • emisji reklam partnerów biznesowych,
  • ograniczenia kosztów związanych z tradycyjną reklamą.

Przykład zastosowania rozwiązania. Współpraca Plusa  z TOPR i GOPR – serwis redagowany jest przez ratowników dyżurnych i pozwala m.in. na przekazywanie aktualnej prognozy pogody, informacji o poszukiwanych osobach, stopniu zagrożenia lawinowego itp.

Wave Box Start Plus działa w prosty, intuicyjny sposób i pozwala na jednoczesną obsługę do dziesięciu ekranów reklamowych. Dzięki połączeniu internetowemu przez sieć Plus treść jest przesyłana zdalnie i automatycznie aktualizowana, a zarządzanie wyświetlanymi reklamami dostępne jest poprzez konto internetowe.

Koszty zestawu Wave Box Start Plus rozłożone są w czasie, bez konieczności wpłaty całej sumy, dodatkowo w cenę usługi wliczona jest także transmisja danych.