Volkswagen Bank direct podnosi oprocentowanie lokat terminowych i konta oszczędnościowego

Od 1 września br. klienci Volkswagen Bank direct mogą korzystać z wyższego oprocentowania lokat. Nowa oferta została przygotowana dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Bank zwiększył także oprocentowanie rachunku oszczędnościowego Plus Konto.

Klienci Volkswagen Bank direct lokując oszczędności na Lokacie Plus w terminie od 90 do 179 dni mogą zarobić 5,50% w skali roku. Oprocentowanie lokaty jest stałe i niezależne od zdeponowanej kwoty, a kapitalizacja odsetek następuje po upływie terminu lokaty. Z myślą o klientach biznesowych bank zmienił też oprocentowanie Lokaty Plus Biznes na okres od 30 do 179 dni, dzięki czemu można otrzymać do 4,60%. Lokaty terminowe w Volkswagen Bank direct klienci mogą otwierać samodzielnie w internetowym systemie transakcyjnym lub dzwoniąc na infolinię banku.

Od 1 września br. wzrasta także oprocentowanie rachunku oszczędnościowego Plus Konto. W zależności od wysokości zdeponowanych środków klienci mogą zyskać od 3,80% do 4,50% w skali roku. Bank nie wymaga minimalnych ani regularnych wpływów na konto, a środki mogą być wypłacane w dowolnym momencie, bez utraty odsetek.

Wyższe oprocentowanie zachęca do korzystania z produktów finansowych Volkswagen Bank direct. Warto przypomnieć, że posiadacze Konta e-direct, którzy otworzą Lokatę Plus, mają większą szansę na wygraną w loterii zorganizowanej przez bank z okazji dziesięciolecia działalności na rynku bankowości internetowej. Losowanie nagrody głównej – sportowego Volkswagena Scirocco – odbędzie się 22 września br. Samochód czeka już na przyszłego zwycięzcę w salonie Auto Viva przy ul. Połczyńskiej 118A w Warszawie.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu