Przejdź do treści

Nowy Dyrektor Zarządzający w San Markos

Z początkiem września br. Karol Gajewski awansował na stanowisko Dyrektora Zarządzającego w agencji San Markos. Do tej pory Karol kierował z sukcesami zespołem Działu Obsługi Klienta, a także odpowiadał za współpracę agencji z jej kluczowymi klientami. Stanowisko Dyrektora Zarządzającego w agencji San Markos pozostawało dotychczas nie obsadzone.

– Nowe wyzwania, które stają przed agencją wymagają najwyższej jakości usług i obsługi, ale także nowatorskich i przełomowych rozwiązań marketingowych. Wiemy, że obecnie nasi klienci oczekują od nas nie tylko kreatywnej reklamy, ale również,  coraz częściej potrzebują doradztwa przy podejmowaniu decyzji marketingowych. Obecność Karola Gajewskiego na stanowisku Dyrektora Zarządzającego pozwoli realizować naszą wizję z powodzeniem – podkreśla Magdalena Czaja, prezes San Markos.

Karol Gajewski posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży reklamowej. Przez pięć lat zarządzał agencją reklamową Ad House. Wcześniej był współzałożycielem Agencji Matchstick s.c. oraz international sales & marketing managerem w Wydawnictwie Promedia. Z agencją San Markos jest związany od 2009 roku. W tym czasie pracował m.in. dla takich klientów jak: RWE Polska, Telekomunikacja Polska, Siemens, OBI, Kropla Beskidu, TMS Brokers, Segece Polska.