Nowa promocja na internet mobilny DIALOGu

Dla klientów, którzy cenią internet mobilny o bardzo dobrej jakości i swobodę w jego wykorzystaniu, DIALOG przygotował nową promocję Dialnet Mobilny Go! w abonamencie już od 9,99 zł brutto.

– Klienci oczekują elastycznych ofert i usług w bardzo dobrej cenie, które mogą dostosować do swoich indywidualnych potrzeb – mówi Robert Banasiak, wiceprezes Zarządu DIALOGu. – Nasza nowa promocja DialNet Mobilny Go! spełnia te wymagania – z internetu mobilnego można korzystać kiedy się chce i w takim zakresie, jaki jest potrzebny, bez zbędnego przepłacania – dodaje.

DialNet Mobilny Go! to oferta bez określonego limitu danych. Klient korzysta z internetu mobilnego w zależności od swoich potrzeb, a za każdy rozpoczęty 1 GB płaci 12 zł brutto. Opłata abonamentowa jest uzależniona od długości umowy i zakupu usługi: samodzielnie bądź w pakiecie.

Tym samym, łącząc w jeden pakiet usługę stacjonarnego i mobilnego dostępu do internetu, użytkownik zyskuje dostęp do internetu w każdej chwili i w każdym miejscu już od 49,98 zł brutto miesięcznie.

DialNet Mobilny Go! jest dostępny w opcji bez modemu, jak i z modemem Huawei, którego cena jest dodatkową korzyścią promocji, dla tych, którzy go jeszcze nie posiadają. Cena modemu zależy od wybranej długości umowy i wynosi: 49 zł brutto w przypadku umowy na 24 miesiąceoraz 89 zł brutto, jeśli umowa zawarta zostanie na 12 miesięcy.

Nowa promocja na internet mobilny DIALOGu trwa do 30 czerwca 2012 r.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu