Pokój superbohatera od Black Red White

Projektanci „Dekoratorni” po raz kolejny sięgnęli po meble z oferty Black Red White w celu dokonania spektakularnej metamorfozy. Pokój 6-letniego Mateusza zamienił się w kadr komiksu o Batmanie, gdzie główna rolę odegrały elementy systemu modułowego Capslock oferowane przez największą polską grupę meblarską. Z ich pomocą odświeżone wnętrze stało się miejscem sprzyjającym zarówno zabawie, jak i nauce dziecka. Emisja 293. odcinka programu wnętrzarskiego miała miejsce 28 sierpnia o godzinie 13.00, na antenie TV4.

Pokój superbohatera to marzenie każdego kilkulatka. Aranżacja stworzona w 293. odcinku „Dekoratorni” przenosi w bajkowy świat komiksów o człowieku-nietoperzu. Ulubiona postać Mateusza – Batman stał się motywem przewodnim projektu. Do tej stylistyki nawiązuje m.in. fototapeta z rysunkiem ulic Nowego Jorku.

Wykorzystane w aranżacji meble Capslock od Black Red White cechuje oryginalny design oraz energetyzująca i przyjazna dziecku kolorystyka w pomarańczowym odcieniu. Z pomocą biurka Caplock stworzone zostało wygodne miejsce do nauki, gdzie mały lokator będzie mógł odrabiać lekcje czy korzystać z komputera. Biurko ma wysuwaną półkę na klawiaturę oraz szufladę na prowadnicach. Pojemniki na kółkach idealnie nadają się do przechowywania zabawek, książek i przyborów szkolnych. Można je swobodnie przesuwać, bez niebezpieczeństwa uszkodzenia podłogi. Regulacja nóżek pozwala też na odpowiednie ich wypoziomowanie. Dzięki elementom z oferty Black Red White pokój superbohatera pozostał atrakcyjny, zyskując zarazem na funkcjonalności.

W skład systemu Capslock wchodzą m.in. różnego typu szafki, komody, biurka, półki oraz regały. Więcej inspiracji z wykorzystaniem tego systemu modułowego znaleźć można na www.brw.com.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu