Lenovo DO Tour w Warszawie

Ostatni weekend sierpnia w Centrum Handlowym M1 Marki upłynął pod znakiem zabawy i komputerowych nowości. Podczas trzydniowej imprezy odbywającej się w ramach Lenovo DO Tour odwiedzający mogli zwiedzić ogromną, przygotowaną specjalnie na tę okazję, ciężarówkę wypełnioną po brzegi najnowocześniejszym sprzętem Lenovo, a także spotkać gwiazdy takich programów jak „Mam Talent” czy „You Can Dance”.

Blady Kris (beatboxer, znany z programu „Mam Talent”), Pejot (beatboxer, współpracownik i uczeń Bladego Krisa), BBoy Bartaz (tancerz, sędzia) i Anna „YouYa” Jujka (tancerka, choreograf „You Can Dance”), czyli zaproszeni przez Lenovo DOersi, dzielili się swoimi umiejętnościami podczas bezpłatnych warsztatów street art – beatboxing i tanecznych. Chętnych do wspólnej zabawy nie brakowało! Zarówno pokazy umiejętności instruktorów, jak i prowadzone przez nich lekcje cieszyły się dużym zainteresowaniem publiczności – niezależnie od wieku.

Ciężarówka Lenovo DO Tour opuściła już Warszawę, ale to nie koniec jej pobytu w Polsce. Kolejne postoje zaplanowano w następujących miastach:

Poznań (30–31 sierpnia) – CH M1, ul. Szwajcarska 14

Czeladź (2–4 września) – CH M1, ul. Będzińska 80

W serwisie www.lenovodotour.com można uzyskać najnowsze informacje dotyczące projektu Lenovo DO Tour, a także wziąć udział w internetowym konkursie. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe (notebooki i tablety Lenovo) oraz tygodniowa wycieczka do Pekinu.

„Lenovo DO Tour” to objazdowy pokaz obejmujący dziewięć krajów europejskich: Polskę, Czechy, Słowację, Węgry, Serbię, Rumunię, Bułgarię, Grecję i Turcję. Trasa specjalnie przygotowanej ciężarówki rozpoczyna się w Warszawie 25 sierpnia, a kończy 16 października w Ankarze. Odwiedzający mogą wziąć udział w warsztatach street art, przystąpić do licznych konkursów oraz obejrzeć pokaz najnowszego sprzętu komputerowego Lenovo.

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu