II Turniej Piłkarski o Puchar Stadionu Narodowego w Warszawie

przez | 31/08/2011

W niedzielę, 4 września br. podczas Ząbkowskiej KULmixTURY odbędzie się Drugi Turniej Piłkarski o Puchar Stadionu Narodowego w Warszawie.

Organizatorem rozgrywek jest Narodowe Centrum Sportu we współpracy z Wydziałem Sportu i Rekreacji i Wydziałem Kultury Urzędu Dzielnicy Praga Północ m.st. Warszawy. Wspierać nas będą wolontariusze rekrutowani przez Centrum Komunikacji Społecznej Urzędu m.st. Warszawy przy współpracy ze Spółką PL.2012.

Drużyny, rekrutowane spośród uczniowskich klubów sportowych praskich szkół, zagrają w barwach narodowych  następujących krajów biorących udział w UEFA EURO 2012™: Polska – Ukraina „Mecz Gwiazd”, Włochy, Niemcy, Hiszpania, Holandia, Francja, Portugalia.

Podczas piłkarskich zmagań 6-ciu drużyn, atrakcją będzie „Mecz Gwiazd” zaproszonych przez Policję Miasta Stołecznego Warszawy.

Turniej rozpocznie się  o godzinie 12.00 na boisku przy ulicy Brzeskiej, dekoracja ok. godziny 17.30 na Głównej Scenie Imprezy, wyjątkowo w tym roku usytuowanej również na ulicy Brzeskiej.

Dla rodziców, kibiców i sympatyków przygotowaliśmy wystawę przedstawiającą postępy na budowie Stadionu Narodowego w Warszawie, dla najmłodszych malowanie buziek oraz konkursy z nagrodami.

Mamy nadzieję, że podobnie jak w roku ubiegłym podczas Turnieju zawodnicy, ich rodziny i uczestnicy KULmixTURY  będą aktywnie kibicować swoim kolegom, dzięki czemu ponownie zapanuje prawdziwie sportowa i gorąca atmosfera.

Podczas Ząbkowskiej KULmixTURY praskie ulice zamienią się w tętniące życiem wielokulturowe miasteczka, w których będzie można zapoznać się z tradycjami różnych kultur, podziwiać pokazy taneczne, rzemiosła artystyczne, spróbować przysmaków kulinarnych z całego świata czy posłuchać dźwięków tradycyjnej muzyki.

Serdecznie zapraszamy do kibicowania!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.