Grajmy w piłkę! Nowa kampania reklamowa Cisowianki

Przyjaźń, zabawa, pozytywne emocje – chyba każdy z nas może przywołać kilka miłych wspomnień z dzieciństwa związanych z piłką nożną. Taką sentymentalną podróż w swoim najnowszym spocie proponuje nam Cisowianka i zaprasza do wspólnej gry w piłkę. Nowa kampania prezentująca Cisowiankę 0,7 Sport rozpoczęła się tuż przed pierwszym dzwonkiem.

Po raz kolejny Cisowianka przełamuje konwencje. Zamiast szumu bijącego źródła, czy górskich krajobrazów prezentuje ciepłą historię budując pozytywną atmosferę wokół marki. Tradycyjnie sięga także po klasykę. Tym razem spot odowołuje się do czasów, kiedy polska piłka nożna przeżywała swój najlepszy okres. Motyw muzyczny pochodzi z serialu dla młodzieży z 1969 roku „Do przerwy 0:1”, którego fabuła opiera się na przygodach kolegów z podwórka spędzających wolny czas na wspólnej grze w piłkę.

Nowy film reklamowy Cisowianki jednocześnie w lekki sposób i nieco z przymrużeniem oka porusza ważny i jak najbardziej aktualny temat. Pomimo powstawania coraz to nowych boisk mało jest w Polsce miejsc ogólnodostępnych, gdzie o każdej porze, siedem dni w tygodniu można spotkać się z przyjaciółmi i po prostu zagrać. Bardzo często boiska szkolne poza godzinami lekcyjnymi są zamykane i nie ma do nich dostępu. Niewiele potrzeba, aby zmienić tę sytuację do czego w żartobliwy sposób odwołuje się spot i zaprasza do dyskusji.

Spot emitowany jest od końca sierpnia na antenie największych stacji telewizyjnych oraz w kanałach tematycznych.

Tytuł: Kampania reklamowa wody mineralnej Cisowianka

Hasło kampanii: „Cisowianka – źródło dobrych emocji”

Rozpoczęcie: przełom sierpnia/września 2011 r.

Typ medium: TV (TVP, TVN, Polsat, TV4, TVP Sport, TVP Kultura, TVN Style, TVN24, Polsat News, Polsat Cafe, Polsat Play oraz inne kanały tematyczne)

Manager projektu: „Polskie Zdroje Sp. z o.o.” S.K.A.

Copywriter: „Polskie Zdroje Sp. z o.o.” S.K.A.

Studio graficzne: „Polskie Zdroje Sp. z o.o.” S.K.A.

Scenariusz: „Polskie Zdroje Sp. z o.o.” S.K.A.

Reżyseria: Grzegorz Kuczeriszka

Zdjęcia: Grzegorz Kuczeriszka

Montaż: The Chimney Pot

Muzyka: Waldermar Kazanecki

Słowa: Andrzej Tylczyński

Organizacja planu: Tyrka Studio

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu