GOMAR Pińczów podbija rynek napojami i dżemami

GOMAR Pińczów wchodzi w fazę przemian, których celem jest zmiana zasięgu z lokalnego na ogólnopolski. Oferta produktowa firmy powiększyła się o napoje w nowych smakach. Planowane jest także wprowadzenie na rynek kolejnych przetworów wczesną jesienią 2011 r.

Przetwórstwo Owoców i Warzyw GOMAR Pińczów działa na rynku lokalnym od ponad 25 lat. Obecnie firma planuje rozszerzyć swój zasięg i wejść z ofertą na rynek ogólnopolski. Jeszcze w tym roku GOMAR Pińczów planuje przeprowadzenie zmian wizerunkowych oraz negocjacji z nowymi dystrybutorami, których celem jest rozszerzenie sieci dystrybucyjnej na województwa: zachodniopomorskie, pomorskie i wielkopolski. Dodatkowo firma oferuje partnerom pakiety startowe i promocyjne, programy lojalnościowe oraz bony Sodexo.

Jednym z elementów przekształceń jest rozbudowa oferty produktowej. W sklepach dostępne są już napoje o nowych smakach: gruszkowym i jabłkowym. W ciągu najbliższych 2 miesięcy na rynku pojawią się także przetwory: jabłka prażone wanilia, jabłka prażone szarlotka oraz sałatki.

Wszystkie te zmiany mają na celu zwiększenie udziału firmy GOMAR Pińczów na rynku. Planowane jest wzmocnienie pozycji w kategoriach „soki, nektary, napoje” oraz „dżemy”.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu