Europejskie rytmy przed Centrum Handlowym Warszawa Wileńska

W niedzielę 4 września w godzinach 12.00-19.00 podczas Ząbkowskiej Kulmixtury na scenie przed CH Warszawa Wileńska odbędą się pokazy tańców europejskich w wykonaniu Mistrzowskich Formacji Tanecznych. Tego dnia będzie można wziąć udział w warsztatach tanecznych pod okiem finalistów „You Can Dance”, a także skorzystać z atrakcyjnych rabatów i promocji. Imprezę poprowadzą: Ewa Szabatin oraz Piotr Galiński.

Walc wiedeński, walc angielski, flamenco i tańce irlandzkie – to tylko niektóre z rytmów, w których będzie można bawić się w niedzielę przed CH Warszawa Wileńska. Wielbiciele tańca nowoczesnego będą mieli okazję wziąć udział w warsztatach m.in. z jazzu, hip-hopu i break dance’u pod okiem mistrzów „You Can Dance”: Jakuba Piotrowicza, Elizy Kindziuk, Sebastiana Piotrowicza oraz Adama Bety.

Na tegoroczną – ósmą już – edycję „Spotkań z kulturą” pod hasłem „Ząbkowska Kulmixtura” składać się będzie wiele wydarzeń i trzy tętniące zabawą sceny: scena główna przy ul. Brzeskiej, scena na boisku szkolnym przy ul. Białostockiej oraz scena przed wejściem głównym do CH Warszawa Wileńska. Zagoszczą na niej utytułowani mistrzowie różnych gatunków tańca.

Podczas ubiegłorocznej edycji imprezy na praskich ulicach bawiło się ponad 30 tysięcy ludzi.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu