Dębowe pokaże, jak delektować się piwem. Lider rynku piw mocnych rozpoczyna nową kampanię reklamową

Od września będzie można obejrzeć nowy spot reklamowy Dębowego. Spot, zatytułowany „Bogaty smak w każdej kropli”, wyemitowany zostanie w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych. Zobaczyć go będzie można również w internecie.

Nowy spot pt. „Bogaty smak w każdej kropli” ma podkreślić bogactwo smaku piwa Dębowe. Chcemy opowiedzieć koneserom złocistego napoju historię piwa, którego wyjątkowa natura idealnie odpowiada najbardziej wyrafinowanym gustom. Spokojnie, bez pośpiechu delektując się Dębowym czas jeszcze bardziej zwalnia, a chwila relaksu trwa dłużej – mówi Tomasz Kanton, brand PR manager w Kompanii Piwowarskiej.

Dębowe zaprezentuje swój nowy spot w dwóch odsłonach: 15-sekundowej i 30-sekundowej. Fabuła spotu skupia się na bogatym doświadczeniu smakowania Dębowego i rozkoszowania się pełnią jego smaku i aromatu. Wpadająca do wypełnionego piwem pokalu kropla Dębowego wzburza jego powierzchnię; w rezultacie powoli i majestatycznie wyrasta z niej dąb – symbol Dębowego. Ponadto w spocie zastosowano efekt „slow motion”, wprowadzający konsumenta w świat marki, w którym należy zwolnić, aby w pełni delektować się wyjątkowym smakiem Dębowego.

Dębowe jest w Polsce liderem gatunku znanego na całym świecie jako strong lager – czyli segmentu piw o wyższym poziomie ekstraktu i alkoholu. Jego słodowy aromat, owocowy bukiet i długi, rozgrzewający finisz sprawiają, że Dębowe charakteryzuje się szczególną głębią smaku i zapachu.

Spot „Bogaty smak w każdej kropli” nakręcono w maju b.r. w Warszawie. Za kreację i realizację spotu odpowiada agencja DDB. Efektami specjalnymi zajęło się studio Platige Image, zaś planowaniem i zakupem mediów – dom mediowy Starcom.

Więcej na: www.debowemocne.pl, http://www.youtube.com/watch?v=NFSF3U6fRQw

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu